Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 32 сесії Турківської міської ради

Дата: 17.05.2017 15:01
Кількість переглядів: 706

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження голови міської ради від 15.05.2017 року №134, 25 травня 2017 року о 11.00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 32 планова сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На пленарне засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступник міського голови із виконавчих питань, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовну проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про роботу КП «Турківське житлово-комунальне управління» (звіт начальника КП «Турківське житлово-комунальне управління» - Драч Володимир Іванович)
 2. Про розгляд заяви ТОВ «Житлобуд Галичина»
 3. Про розгляд заяви ТОВ «Житлобуд Галичина»
 4. Про надання дозволу на розробку експертно-грошової оцінки комунальної земельної ділянки, кадастровий № 4625510100:01:028:0515 для обслуговування нежитлової будівлі Скабарі Я.Г.
 5. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Шулим О.С.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлової будівлі Турківській районній раді
 7. Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності під нежитловими приміщеннями по вул.Травнева Райпобуткомбінатом
 8. Про розгляд заяви Яворської А.М.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Мельникович В.І.
 10. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Луб Г.С.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Луб І.І.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Брящей Д.І.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Яворській С.Т.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку Яворській С.Т.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в приватну власність для ведення особистого селянського господарства Мурис С.С.
 16. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в короткострокову оренду терміном до 5-ти років для обслуговування магазину Германчук О.М.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства Миклюсевич В.П.
 18. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Гриц В.О.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства  Будзінському В.М.
 20. Про погодження виділення земельної ділянки за межами м.Турка для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Кичера» Кузьмин М.С. учаснику АТО
 21. Про погодження виділення земельної ділянки за межами м.Турка для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Кичера» Писанчин С.З. учаснику АТО
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Гав’як Л.В.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Кузьмак Л.М.
 24. Про погодження виділення земельної ділянки за межами м.Турка для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Кичера»  Сіданич М.М. учаснику АТО
 25. Про надання пільг зі сплати земельного податку

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень