A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Новини

Дата: від до Скинути

Відкриття та освячення пам’ятного знака загиблим учасникам АТО

У суботу, 18 серпня, о 12.00 год., м.Турка, по вул. Січових Стрільців, поряд з музеєм «Бліндаж», відбудеться відкриття та освячення пам’ятного знака загиблим учасникам АТО. Вшанувати світлу пам’ять героїв запрошуються жителі міста та району.

12:28 17.08.2018

«Знай своє право на землю»: Заміна земельного сертифіката (відео)

Управління юстиції продовжує розповідати вам про права на землю. Сьогодні ви дізнаєтеся про заміну земельного сертифіката на державний акт на право власності на земельну ділянку. Кожен власник земельного паю має знати, що реальним власником він стане тільки тоді, коли це право буде зареєстроване. Основним документом, що посвідчує право на пай – є сертифікат, виданий районною державною адміністрацією. Він містить відомості про її вартість та розмір в умовних кадастрових гектарах.

16:14 14.08.2018

Я маю право

Про проект «Я МАЮ ПРАВО!» «Я МАЮ ПРАВО!» — це загальнонаціональній правопросвітницький проект, мета якого — підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та розвиток системи безоплатної правової допомоги. Наразі мережа безоплатної правової допомоги налічує 551 точку доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

09:17 10.08.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 08.08.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під будівництво та обслуговування індивідуального гаража гр. Чернянською Оксаною Михайлівною площею 0,0075га в м.Турка, вул.А.Шептицького, 3/7 «г» Турківського району Львівської області.

10:35 09.08.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 08.08.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під будівництво та обслуговування індивідуального гаража гр. Турянським Миколою Миколайовичем площею 0,0100га в м.Турка, вул.Д.Галицького, 26/1г Турківського району Львівської області.

10:15 09.08.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 07.08.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під будівництво та обслуговування індивідуального гаража гр. Місько Олександром Михайловичем площею 0,0028га в м.Турка, вул.В.Стуса,27/1г Турківського району Львівської області.

16:11 07.08.2018

Подяка міського голови з нагоди святкування Дня міста Турка

Свято дня міста відбулося. Була проведена велика підготовча робота. Щиро дякую всім працівникам міської ради, які забезпечували підготовку і проведення свята. Дякуємо Олександру Гвоздінському, Андрію Дубравському (МГО Центр Європи), Володимиру Сливарю (УКРОП), відділу культури Турківської РДА, сектору молоді і спорту Турківської РДА – співорганізаторам окремих заходів у рамках свята. Дякую ведучим - Надії Донець і Аліні Богдан. Дякую всім нашим місцевим талантам - Яворській Марії і вихованцям БДЮТ, Марії Павлик (Турка), Івану Шушка, Ліліані Михайлишин, Софії Васьків, Павлик Марії (Гусне), Марині Когут.

09:53 07.08.2018

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Турківська міська рада повідомляє, що з 30.07.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Вишотравки Ігоря Степановича площею 0,01га з будівництва індивідуальних гаражів під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку в м.Турка, вул.Міцкевича, 24 Турківського району Львівської області.

17:12 03.08.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень