01.Покращення доступу до якісної питної води громади м.Турки. Першочергові заходи по реконструкції та енергоефективності системи водопостачання, навч
Термін реалізації: 2013-2016рр.
Мікропроект № 12-46-55-009
«Покращення доступу до якісної питної води громади м.Турки. Першочергові заходи по реконструкції та енергоефективності системи водопостачання, навчання громади. Турківський район, Львівська область / KFW»
Планова вартість мікропроекту - 1485 000,00 грн.
Сума внеску Громади склала 297 000,00 грн.:
•21700,00 грн. зібрали мешканці міста;
•126800,00 грн. забезпечив Турківський міський бюджет;
•148500,00 грн. – виділені кошти з обласного бюджету.
Виконавець робіт: ТОВ “Метрополіс”
В рамках мікропроекту було виконано :
- прокладання 2034 м поліетиленових труб;
- влаштування 4 утеплених мостових переходів загальною довжиною 127 м.
- влаштовано 30 оглядових колодязів із запірною арматурою,
- встановлено 10 пожежних гідрантів.
В межах збільшення вартості мікропроекту № 12-46-55-009
«Покращення доступу до якісної питної води громади м.Турки. Першочергові заходи по реконструкції та енергоефективності системи водопостачання, навчання громади. Турківський район, Львівська область / KFW»
Вартість мікропроекту зросла до 2 745 000,00 грн. (додаткове збільшення вартості МП – 1 250 000,00 грн.)
Загальна сума внеску Громади склала 547 000,00 грн. (додатковий внесок Турківської міської ради (20%) – 250 000,00 грн.)
У результаті впровадження всього МП 2014-2016р.р. бюджет з інфляційними ризиками склав 2 965 525,00 грн.
Внесок УФСІ - 2 418 5253,00 грн., що становить 81,6%
Виконавець робіт: ФОП Бичик Іван Дмитрович
Додатково виконано :
- магістральний трубопровід водопостачання по вул.Молодіжній до НВК №2 і житлового масиву п’ятиповерхівок;
- трубопровід водопостачання по вул.Джерельна-Стуса до Турківської ЗОШ №1;
- трубопровід водопостачання по вул.Січових Стрільців до районної поліклініки.
В межах збільшення вартості мікропроекту забезпечено водою Турківську центральну комунальну районну поліклініку, яка обслуговує усе населення Турківщини
В цілому по двох договорах прокладено 2 8335 м поліетиленових труб; влаштовано 4 утеплені мостові переходи загальною довжиною 127 м, влаштовано 45 оглядових колодязів із запірною арматурою, встановлено 17 пожежних гідрантів.
Реалізацію впровадження мікропроекту забезпечувала Агенція (АпВ) до складу якої входили:
- Гвоздінський Олександр Ярославович - головний спеціаліст управління ПФУ в Турківському районі, освіта вища (економічна та юридична) - голова агенції;
- Савич Анатолій Васильович – головний спеціаліст управління ПФУ в Турківському районі, освіта вища (економічна);
- Староста Ярослав Михайлович – спеціаліст по будівництву та квартирному обліку Турківської міської ради, освіта вища (агрономічна);
- Яремчук Роман Федорович – пенсіонер, до виходу на пенсію працював начальником житлово-комунального господарства Турківського міської ради;
- Ярошович Микола Григорович – фізична особа-підприємець, освіта вища (економічна);
- Сохан Іван Якович – пенсіонер, до виходу на пенсію працював інспектором державного страхування (НАСК «Оранта»).
Для інформації:
Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій (Постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 №740).
Аналогічні фонди працюють у багатьох країнах світу. Перший фонд соціальних інвестицій був створений на початку 80-х років 20 ст. у Болівії. Сьогодні такі фонди успішно працюють у більш ніж 60 країнах світу.
Ідея заснування фонду соціальних інвестицій в Україні виникла ще в 1998 році. Фахівці Мінпраці, Мінекономіки, Мін’юсту, Кабміну, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України спільно з експертами Світового банку розробили концепцію діяльності УФСІ. Тоді було вирішено, що пріоритетом фонду має стати сприяння вирішенню пріоритетних соціальних проблем громад і вразливих груп населення, підтримка місцевих ініціатив з метою пом'якшення бідності і запобігання соціальної ізоляції.
Діяльність фонду розпочалась у 2000 році з реалізації пілотної фази спільного Проекту Уряду України і Світового Банку "Фонд соціальних інвестицій", який став першим масштабним проектом у сфері соціальних послуг України. Цей проект успішно завершився у 2008 році. Загалом на рахунку УФСІ наразі 5 масштабних проектів, у рамках яких по всій території України реалізовано понад 1000 мікропроектів на рівні місцевих громад. Ці мікропроекти спрямовані на відновлення або покращення базових соціальних послуг, на створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення. Крім того, проведено велику кількість навчальних і консультаційних заходів, конференцій та семінарів, спрямованих на розвиток потенціалу місцевих громад та представників органів влади.
Згідно Постанови Кабміну від 28.04.2000 №740 діяльність УФСІ може фінансуватися за рахунок коштів донорів, благодійних внесків та інших джерел, не заборонених законодавством України.
Донорами УФСІ у різні роки був Світовий банк, Уряд Великої Британії (DFID), Уряд Швеції (Sida), Уряд Японії (JSDF), Уряд Німеччини (KfW), Фонд імені Чарльза Стюарта Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН.