Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Декларації

ДЕКЛАРУВАННЯ
МАЙНА, ДОХОДІВ, ВИТРАТ І ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ФІНАНСОВОГО ХАРАКТЕРУ

 

Згідно ч.1 ст.2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11 липня 2002 року №93-IV (зі змінами) депутат міської ради (далі - депутат місцевої ради) є представником інтересів територіальної громади села, селища, міста чи їх громад, який відповідно до Конституції України і закону про місцеві вибори обирається на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування на строк, встановлений Конституцією України.

Відповідно до ч.3 ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11 липня 2002 року №93-IV (зі змінами) на депутатів місцевих рад поширюються вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.

Згідно пп.б п.1 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» 14 жовтня 2014 року №1700-VII (зі змінами) особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування є також депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови.

Згідно ст. 45 «Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» Розділу VII «Фінансовий контроль» Закону України «Про запобігання корупції» 14 жовтня 2014 року №1700-VII (зі змінами) особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:

1. зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

2. які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Якщо суб’єкт декларування звільняється або іншим чином припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, до подання ним щорічної декларації за попередній рік (наприклад, 15 січня 2018 року), то він повинен подати декларацію, яка охоплює період з 1 січня 2017 року до 14 січня 2018 року включно, тобто період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями. При цьому щорічна декларація за 2017 рік не подається. Якщо ж суб’єкт декларування припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, після подання щорічної декларації (наприклад, 15 квітня 2018 року), то подається декларація, що охоплює період з 1 січня до дня перед днем подання декларації (тобто до 14 квітня включно).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень