A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

13. Громадське обговорення найменування новоствореної вулиці кварталу забудови в ур.Осовня

Районна газета «Бойківщина» (випуск №2 від 12.01.2018 року)

ОГОЛОШЕННЯ!

Керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до вимог Положення «Про громадські слухання в місті Турка», затвердженого рішенням сесії міської ради № 1033 від 31.08.2017 року, з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння проектованій вулиці найменування і врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішення провести громадське обговорення найменування новоствореної вулиці кварталу забудови під будівництво індивідуальних житлових будинків господарських будівель і споруд в м.Турка, урочище «Осовня» .

Пропозиції щодо найменування вулиці внесені відповідно до протоколу консультаційних слухань від 04.01.2018 року, а саме:

вулиця – Олександра Ільницького;

вулиця – Юрія Міська;

вулиця – Героїв АТО.

Строк громадського обговорення становить 1 місяць з моменту опублікування повідомлення в друкованих засобах інформації та проводиться до 12 лютого 2018 року.

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі на адресу Турківської міської ради - пл. Ринок, 26, м. Турка, 82500. тел./факс: 3-11-90 та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net.

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Турківська міська рада запрошує жителів міста взяти участь у проведенні громадських слуханьщодо присвоєння найменування новоствореній вулиці в кварталі забудови під будівництво індивідуальних житлових будинків господарських будівель та споруд в м.Турка в урочищі «Осовня», Турківського району Львівської області, які відбудуться в четвер 15 лютого 2018 року о 17.00 год. в залі засідань Турківської міської ради за адресою м.Турка, пл.Ринок, 26.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень