A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів на території Турківської міської територіальної громади

Газета «Бойківщина» (випуск №18 від 07.05.2021 року)

Турківська міська рада
Самбірського району Львівської області
Р І Ш Е Н Н Я

12 сесія 8 скликання

Від 28.04.2021 №468
м.Турка

 

Про запровадження механізмів
громадського контролю за використанням
та відтворенням лісових ресурсів на території
Турківської міської територіальної громади

 

Відповідно до п.п.1 п.б ч.1 ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст. 19, ст. 33 Лісового Кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2011 р. N 771 «Про затвердження Порядку залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень, які можуть впливати на довкілля», на виконання рішення Львівської обласної ради від 16.02.2016 року № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №397/0/5-20 від 11.06.2020 року «Про створення робочої групи з питань контролю за збереження лісових ресурсів», беручи до уваги рекомендації постійних комісій з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, архітектури, містобудування та діяльності житлово-комунального господарства (Протокол №6 від 19.04.2021 року), з гуманітарних питань та соціального захисту населення (Протокол №4 від 26.04.2021 року), з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, прав людини, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, туризму, міжнародної співпраці, середнього і малого бізнесу (Протокол №3 від 27.04.2021 року), міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Заборонити постійним лісокористувачам, що здійснюють свою діяльність на території Турківської міської територіальної громади проведення робіт з використання та відтворенням лісових ресурсів без попереднього обговорення з територіальною громадою та рішення Турківської міської ради про погодження запланованих лісогосподарських заходів.
 2. Запровадити на території Турківської міської територіальної громади систему механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів відповідно до рішення Львівської обласної ради від 16 лютого 2016 року №77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області».
 3. Затвердити положення про громадське обговорення робіт з використання та відтворення лісових ресурсів на території Турківської міської територіальної громади (додається).
 4. Встановити, що остаточне рішення про погодження проведення усіх видів рубок за результатами громадських слухань приймається на пленарному засіданні міської ради.
 5. Постійним лісокористувачам Турківське ДЛГП "ГАЛСІЛЬЛІС" (Петренко Б.С.), ДП «Турківське лісове господарство» (Барабаш В.М.), ДП «Боринське лісове господарство» (Ільницький М.М.) :

 

5.1 організувати проведення громадських обговорень, щодо запланованих робіт з використання та відтворення лісових ресурсів відповідно до положення .

5.2 роботи з використання та відтворення лісових ресурсів на території Турківської міської територіальної громади розпочинати лише після попереднього обговорення з територіальною громадою та рішення Турківської міської ради про погодження запланованих лісогосподарських заходів.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Гришканича О.В.), постійну комісію з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, архітектури, містобудування та діяльності житлово-комунального господарства (Юдицький П.Л.).

 

Міський голова                                                                                     Паращич Я.Я.

 

 

Додаток до рішення
12 сесії міської ради 8 скликання
від 28.04.2021 №468

ПОЛОЖЕННЯ

про громадські обговорення місцевими громадами запланованих лісогосподарських заходів – громадські слухання

 

 1. Цей Порядок визначає процедуру залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень у сфері використання та відтворення лісових ресурсів на території Турківської міської територіальної громади.
 2. Дія цього Порядку поширюється на постійних лісокористувачів, що здійснюють свою діяльність на території Турківської міської територіальної громади.
 3. Громадське обговорення передбачає:
 • інформування громадськості про початок розгляду питання про виконання робіт щодо використання та відтворення лісових ресурсів ;
 • забезпечення доступу громадськості до інформації про види, місце, об’єми запланованих рубок та іншої необхідної інформації;
 • надання можливості громадськості подавати пропозиції (зауваження) для врахування під час прийняття рішення (далі - пропозиції (зауваження), брати участь у громадських слуханнях та інших формах громадського обговорення;
 • розгляд поданих пропозицій (зауважень);
 • інформування громадськості про врахування чи відхилення поданих пропозицій (зауважень) із зазначенням підстави;
 • забезпечення ознайомлення громадськості з прийнятим рішенням.
 1. Організатором громадського обговорення є постійний лісокористувач що здійснює свою діяльність на території Турківської міської територіальної громади.
 2. Постійні лісокористувачі ініціюють громадські слухання з територіальною громадою за 3 місяці до запланованого початку лісозаготівельних робіт.
 3. Постійні лісокористувачі за 10 днів до проведення слухань повідомляють міську раду та місцеву громаду про час та місце проведення слухань і надають Турківській міській раді дозвільні документи для проведення рубки: лісорубний квиток, матеріально-грошову оцінку лісосіки, угоду з підприємством (підприємцем), який буде розробляти лісосіку.
 4. На громадських слуханнях постійні лісокористувачі зобов’язані проінформувати територіальну громаду про свою діяльність:
 • Об’єми та види проведених рубок на території громади протягом останніх 5 років;
 • Сума коштів, відрахованих до бюджету громади за виробку лісів за попередній рік;
 • Кількість лісових насаджень за попередній рік.
 1. За результатами громадського обговорення його організатор готує та подає до Турківської міської ради матеріали, які включають документи, що підтверджують факти розміщення в засобах масової інформації, на інформаційних стендах відомостей про його проведення, надсилання індивідуальних повідомлень, тощо (перелік пропозицій (зауважень), що надійшли та відомості про їх врахування або причини відхилення (зокрема часткового), а в разі відсутності пропозицій (зауважень) - акт про їх відсутність).

 

Секретар міської ради                                                                         О.Гвоздінський

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень