Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Положення про преміювання працівників по благоустрою міста

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Турківської  міської ради
від 02.11.2016 р. №252

ПОЛОЖЕННЯ
про преміювання працівників по благоустрою міста

1.1. Положення про преміювання працівників по благоустрою міста (надалі - Положення) розроблено на основі Кодексу законів про працю України та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування України», наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів»

1.2. Преміювання працівників здійснюється відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, рівня трудової та виконавської дисципліни, інтенсивності праці за підсумками роботи за місяць та відпрацьованого часу.

1.3. Відповідно до пп.3 п.2 наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 N 77 працівникам по благоустрою надається місячна грошова премія залежно від їхнього вкладу в кінцеві результати роботи органу місцевого самоврядування.

1.4. Премія не нараховується працівникам за час відпусток та тимчасової непрацездатності.

1.5. Працівникам, які звільнені з роботи в місяць, за який проводиться преміювання, премії не виплачуються, за винятком працівників, які вийшли на пенсію або звільнилися за станом здоров'я.

1.6. Працівникам, яким винесена догана, премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення.

1.7. Фонд преміювання працівників по благоустрою утворюється в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі та економії коштів на оплату праці.

1.8. На створення річного фонду преміювання спрямовуються кошти в розмірі не менше 10 відсотків посадових окладів.

1.9. Видатки на преміювання передбачаються в кошторисі на утримання працівників по благоустрою.

1.10. Преміювання працівників по благоустрою здійснюється міським головою на підставі оцінки та всебічного аналізу виконання ними своїх обов'язків.

1.11. Премії нараховуються у відсотках до посадового відповідно до особистого внеску в загальні результати роботи та (або) встановлюються в конкретних розмірах.

1.12. Преміювання  працівників по благоустрою здійснюється на підставі розпорядження міського голови. Керівник визначає розмір премії кожному працівникові  залежно від особистого трудового внеску працівника в загальний результат роботи.

1.13. Майстер по благоустрою міста спільно із завідувачем відділу бухгалтерського обліку міської ради готують пропозиції щодо розмірів премії працівникам відділу благоустрою.

1.4. Виплата премії проводиться щомісячно у межах затвердженого фонду оплати праці і виплачується разом із виплатою заробітної плати у тому місяці, за який здійснюється преміювання.

 

Секретар міської ради                                                                                           Луговий Д.М.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень