A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року м.Турка

Турківська міська рада

Львівської області

Р І Ш Е Н Н Я

82 сесія 7 скликання

Від 30.01.2020 №2419

м.Турка

 

Про затвердження «Плану дій зі сталого

енергетичного розвитку та клімату до 2030 року м. Турка»

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Рамкової конвенції ООН про зміну клімату від 09.05.1992р., ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Рамкової конвенції ООН про зміну клімату», Кіотського протоколу до Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату від 11.12.1997р., Закону України «Про енергозбереження», Закону України «Про альтернативні джерела енергії», Комплексної державної програми енергозбереження України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 05.02.1997р. №148, інших нормативно-правових актів України, підтримуючи ініціативу Європейської комісії з усталеного розвитку міст, відому як «Угода мерів», направленого на об'єднання місцевих і регіональних органів влади, які взяли на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність, зменшувати обсяги викидів парникових газів та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях та забезпечувати подальше зростання якості життя, сесія міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити «План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року міста Турка» (далі – ПДСЕРК).
  2. Доручити виконавчому комітету Турківської міської ради забезпечити організацію виконання завдань і заходів ПДСЕРК міста Турка на період до 2030 року.
  3. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності у сфері енергозбереження керуватися ПДСЕРК м.Турка до 2030р.
  4. Забезпечити один раз на два роки подання до Європейської Комісії звіт про впровадження ПДСЕРК для його оцінювання, моніторингу та перевірки.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію Турківької міської ради з питань економіки, бюджету та регуляторної політики.

 

 

Міський голова       Г.Когут

 

ТАБЛИЦІ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень