A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Самбірське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області інформує

У період воєнних дій на території України все частіше виникає ситуація, коли відсутня електроенергія через пошкодження електромереж, або коли відбуваються віялові відключення систем електропостачання Зважаючи на ситуацію, яка склалася внаслідок пошкодження енергосистеми України, що може спричинити  відсутність електроенергії наголошуємо про необхідність додержання операторами ринку умов зберігання харчових продуктів під час їх виробництва та обігу.

15:50:31 28.11.2022

Майже 1400 переселенців працевлаштовано з наданням працедавцям компенсації

Станом на 25.11.2022 року урядовою ініціативою, що передбачає виплату працедавцям компенсації витрат з оплати праці прийнятих на роботу вимушено переміщених осіб, на Львівщині скористалися 527 суб’єктів господарювання. Вони забезпечили роботою 1368 осіб, котрі переїхали з тимчасово окупованої території або районів активного ведення бойових дій.

13:36:14 25.11.2022

«єРобота»: на розвиток бізнесу 230 підприємців отримають від держави 54 млн грн

Упродовж останніх трьох хвиль розгляду документів, поданих учасниками програми «єРобота» для отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток бізнесу, Львівщина за кількістю схвалених позитивних рішень стабільно обіймає друге місце після Київської області.

14:48:24 22.11.2022

Скасування реєстрації ПРРО

    Турківська ДПІ повідомляє, що згідно з Порядком реєстрації та застосування ПРРО, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2020 №317, скасування реєстрації ПРРО здійснюється автоматично фіскальним сервером ДПС якщо: згідно з ЄДР юридичну особу чи ФОП припинено;

11:33:25 22.11.2022

Об’єкти одноразового добровільного декларування

    Турківська ДПІ нагадує, що об’єктами одноразового добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно: а) валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи;

11:31:35 22.11.2022

Одноразове декларування : чи необхідно кошти з поточного рахунку в банку, перевести на спецрахунок для добровільного декларування

    Турківська ДПІ нагадує, що відповідно до п. 9 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації. Декларант з метою забезпечення виконання положень п. 9 підрозділу 94 розділу ХХ Кодексу звертається до банку для відкриття спеціального рахунку. Порядок відкриття, закриття, зарахування коштів на спеціальний рахунок і здійснення контролю за операціями за таким рахунком встановлюються Національним банком України.

11:30:42 22.11.2022

Турківські податківці проводять активну роз’яснювальну роботу серед платників податків

    Начальниця Турківської ДПІ Марія Павлович провела роз’яснення платникам податків, зокрема щодо переваг подання звітності в електронному вигляді. Відповідаючи на запитання платника, Марія Павлович розповіла про порядок реалізації права на податкову знижку.

11:27:30 22.11.2022

Чи має право фізична особа на податкову знижку, якщо роботодавець утримав, але не перерахував податок до бюджету?

    Турківська ДПІ повідомляє, що згідно з п. 43.6 ст. 43 Податкового кодексу повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань платникам податків здійснюється з бюджету, у який такі кошти були зараховані, або з єдиного рахунку. Для розрахунку сум податку на доходи фізичних осіб, які підлягають поверненню платнику податку з бюджету у зв’язку з реалізацією ним права на податкову знижку, застосовується сума сплаченого, тобто зарахованого до відповідного бюджету податку на доходи фізичних осіб, а не нарахованого (утриманого) податковим агентом.

11:26:54 22.11.2022

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з актуальних питань податкового законодавства

   Начальницею Турківської ДПІ Марією Павлович проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань податкового законодавства. Питання: Як обчислюється та сплачується фізичною особою транспортний податок у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року?

11:23:05 22.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень