A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Територіальні органи інформують

Чи зобов’язаний декларант додавати до одноразової (спеціальної) добровільної декларації документи, що підтверджують вартість об’єктів декларування?

Турківська ДПІ інформує, що до одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов’язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об’єктів декларування, у разі: якщо місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та/або у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та прав грошової вимоги, визначених п.п. «а» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.

11:31:37 13.10.2021

Електронний кабінет: заява про застосування спрощеної системи оподаткування

Турківська ДПІ повідомляє, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (п.п 298.1.1 ст. 298 ПКУ). До поданої Заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік. Форми Заяви та Розрахунку доходу за попереднiй календарний рiк, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування, затверджені наказом МФУ від 16.07.2019 № 308.

11:30:49 13.10.2021

Податкова амністія: щоденні дискусії та зустрічі про одноразове декларування у Турківській ДПІ

Впродовж тижня в рамках проведення  інформаційно–роз’яснювальної кампанії на тему: «Запровадження одноразового добровільного декларування» у Турківській ДПІ проводилися зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Турківського району. Модератором заходів був старший державний інспектор Турківської ДПІ Максим Курус, який розповідав присутнім про старт податкової амністії та основні правила деклараційної кампанії. Наголосив, що процедура добровільна і якщо громадяни вирішують, що вона потрібна то варто порахувати на яку суму. Суму обсягом 400 тис грн держава визнає доходами, які громадянин міг накопичити. Крім того декларування триватиме рік і не обов’язково одразу заповнювати декларацію, яка має бути подана лише в електронному вигляді, і щоб не наробити помилок, є час розібратись з питаннями, які будуть виникати.

11:30:42 13.10.2021

Для  безробітних осіб був  проведений еко - семінар на тему : «Для чого потрібен ліс»

Сьогодні в Турківській РФЛОЦЗ спільно з Національним природним парком «Бойківщина» для  безробітних осіб був  проведений еко - семінар на тему : «Для чого потрібен ліс». Метою даного заходу є проведення інформаційно-роз’яснювальної  роботи серед населення та залучення громадян до всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми президента України «Зелена країна».

15:51:55 12.10.2021

Окремі правила, які регулюють скорочення лікарняних

Відповідно до правил скорочення, найбільший пріоритет серед причин непрацездатності мають вагітність і пологи. Виданий з цієї причини е-лікарняний не може бути скорочений жодним іншим листком непрацездатності, а сам перериває будь-який попередній лікарняний.

12:51:21 12.10.2021

Окремі правила, які регулюють скорочення лікарняних

Відповідно до правил скорочення, найбільший пріоритет серед причин непрацездатності мають вагітність і пологи. Виданий з цієї причини е-лікарняний не може бути скорочений жодним іншим листком непрацездатності, а сам перериває будь-який попередній лікарняний.

12:51:07 12.10.2021

Турківська ДПІ: Право ФО – декларанта відобразити у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації наявність криптовалюти

Турківська ДПІ інформує, що відповідно до п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені п.п. 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно: а) валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи;

11:41:51 11.10.2021

Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки

Фахівці Турківської ДПІ нагадують орендарям земельних ділянок, що підпунктом 14.1.136 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України  визначено, що орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності – обов’язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки (п. 288.2 ст. 288 ПКУ).

11:40:31 11.10.2021

«Гаряча лінія» на тему: «Вимоги щодо застосування РРО та ПРРО платниками єдиного податку з 01.01.2022 року, добровільне декларування статків,  адміністративні послуги»»

Днями старший державний інспектор Турківської ДПІ Максим Курус під час телефонного зв’язку «гаряча лінія» відповідав на запитання платників податків на тему: «Вимоги щодо застосування РРО та ПРРО платниками єдиного податку з 01.01.2022 року, добровільне декларування статків, адміністративні послуги» Надаємо найцікавішу підбірку запитань – відповідей на дану тематику.

11:39:03 11.10.2021

Щодо яких активів не здійснюються нарахування та сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

 Турківська ДПІ, повідомляє, що згідно з п. 10 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства, становлять:

10:02:15 08.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень