A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Засідання комісії ТЕБ і НС Турківської міської ради

Сьогодні, 19 квітня, під керівництвом міського голови Ярослава Паращича за участю першого заступника міського голови Олега Гришканича та членів комісії ТЕБ і НС відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Турківської міської ради. На засіданні розглядалося питання щодо вжиття заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів.

17:03:15 19.04.2021

Відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ і НС Турківської міської ради

12 квітня в актовому залі міської ради під керівництвом першого заступника міського голови Олега Гришканича за участю членів комісії ТЕБ і НС відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Турківської міської ради. На засіданні розглядалося питання щодо вжиття заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів.

10:07:27 13.04.2021

Засідання комісії ТЕБ і НС Турківської міської ради

Сьогодні, 5 квітня, в актовому залі міської ради під керівництвом міського голови Ярослава Паращича за участю членів комісії ТЕБ і НС відбулося засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Турківської міської ради. В зв’язку з різким погіршенням епідемічної ситуації, вжиття додаткових заходів з попередження поширенню коронавірусної інфекції на території Турківської міської ради комісією вирішено:

16:17:45 05.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень