Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

06. Податки на 2019 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторних актів

Проекти рішень сесії Турківської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік (транспортного, туристичного, єдиного)»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Турківська міська рада повідомляє про оприлюднення проектів рішень сесії Турківської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік (транспортного, туристичного, єдиного)».

Розробник: виконавчий комітет Турківської міської ради.

Проекти регуляторних актів та аналізи його регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Турківської міської ради (turka-mrada.gov.ua) у спеціальному розділі "Прозоре місто" (підрозділ "Регуляторна політика").

Термін приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника: Турківської міської ради, пл. Ринок, 26, м. Турка, 82500. тел./факс: 3-11-90 та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net

 

Проект рішення сесії Турківської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Турківської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Проект рішення сесії Турківської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Турківської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік»

Проект рішення сесії Турківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік (транспортного, туристичного, єдиного)»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Турківської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік (транспортного, туристичного, єдиного)»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень