Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

06.Меморіал «Десять Заповідей Божих»-22.09.2017 о 17:00год.

Районна газета «Бойківщина» (випуск №35 від 01.09.2017 року)

ОГОЛОШЕННЯ!

22 вересня 2017 року о 17.00 у сесійній залі Турківської міської ради (пл. Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) відповідно до рішення виконавчого комітету Турківської міської ради №78 від 22.08.2017 року проводитимуться громадські обговорення проекту рішення Турківської міської ради щодо надання Церкві Євангельських християн баптистів м.Турка дозволу на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих».

Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення приймаються  у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає,  за адресою: Турківської міської ради, пл. Ринок, 26, м.Турка, 82500. та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net у строк до 15.09.2017 року.

ПРОЕКТ рішення на сесію

Про надання Церкві
Євангельських християн баптистів
м.Турка дозволу на будівництво (спорудження)
меморіалу «Десять Заповідей Божих»

 

Розглянувши звернення Церкви Євангельських християн баптистів м.Турка від 22.05.2017 №306, від 31.05.2017 №318, від 11.08.2017 №418 керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Церкві Євангельських християн баптистів м.Турка дозвіл на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих» в м.Турка на пл.Ринок в сквері за будівлею Турківської міської ради.
  2. Виготовлення та встановлення меморіалу «Десять Заповідей Божих» відповідно до ескізно-проектної пропозиції буде проводитися за кошти  громади Церкви Євангельських християн баптистів в м.Турка.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради по будівництву, архітектурі та житлових питаннях (Петрик С.Я.) та спеціаліста міської ради по будівництву, квартирному обліку та житлових питаннях  Локотош Ю.І.

 

Міський голова                                                                                  Г.Когут

 

Ескізно-проектна пропозиція

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень