Турківська міська рада
Турківський район, Львівська область

Організація ефективного поводження з відходами

 

Представник Турківської міської ради Львівської області, секретар міської ради Олександр Гвоздінський взяв участь у тренінгу "Організація ефективного поводження з відходами: як діяти органам місцевого самоврядування", який проводила міжнародна благодійна організація "Екологія.Право.Людина" у партнерстві з Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації. На тренінгу розглядались питання: як організувати систему збору небезпечних відходів, вимоги до будівництва, рекультивації полігонів побутових відходів і спалювання відходів, здійснення контролю ОМС у сфері поводження з відходами та інші.

 

Довідкова інформація:

Проект ЄС «Українське громадянське суспільство за європейське поводження з відходами» реалізує Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) у співпраці з неурядовою організацією «Екологічні ініціативи» (ЕІ). Мета проекту – підвищити ефективність системи управління відходами в Україні та зменшити негативний вплив відходів на довкілля.

МБО «Екологія-Право-Людина» працює над зміцненням верховенства права для захисту довкілля, розвитком екологічної освіти та культури.

НУО «Екологічні ініціативи» захищає право українців на здорове та безпечне довкілля.

 

« повернутися до списку новин