A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Меморіал «Десять Заповідей Божих»

Дата: 28.08.2017 11:14
Кількість переглядів: 602

ОГОЛОШЕННЯ!

22 вересня 2017 року о 17.00 у сесійній залі Турківської міської ради (пл. Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) відповідно до рішення виконавчого комітету Турківської міської ради №78 від 22.08.2017 року проводитимуться громадські обговорення проекту рішення Турківської міської ради щодо надання Церкві Євангельських християн баптистів м.Турка дозволу на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих».

Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення приймаються  у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає,  за адресою: Турківської міської ради, пл. Ринок, 26, м.Турка, 82500. та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net у строк до 15.09.2017 року.

Рішення виконавчого комітету

 

Від  22.08.2017р.                                                   №   78                                             м.Турка

 

Про проведення громадського обговорення
проекту рішення Турківської міської ради щодо
надання дозволу Церкві Євангельських християн баптистів
м.Турка на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих»

 

Розглянувши звернення Церкви Євангельських християн баптистів м.Турка від 22.05.2017 №306, від 31.05.2017 №318, від 11.08.2017 №418 керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Турківської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести у місті Турка громадські обговорення проекту рішення Турківської міської ради щодо надання дозволу Церкві Євангельських християн баптистів м.Турка на будівництво (спорудження) меморіалу «Десять Заповідей Божих»
22.09. 2017 року о 17.00 у сесійній залі Турківської міської ради, за адресою: м. Турка, пл. Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх.

2. Пропозиції (зауваження) з питання, що виноситься на громадське обговорення згідно з пунктом 1 цього рішення, приймаються  у письмовій чи електронній формі із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає,  за адресою: Турківської міської ради, пл. Ринок, 26, м.Турка, 82500. та/або на електронну адресу turkamrada@ukr.net у строк до 15.09.2017 року.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в районному часописі «Бойківщина».

4. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Беседіну В.І. забезпечити оприлюднення цього рішення та повідомлення про проведення громадського обговорення в засобах масової інформації та на інформаційному інтернет-порталі міста Турка.

5. Контроль за виконанням цього рішення та відповідальним за організацію проведення процедури громадського обговорення на території міста Турка залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                Когут Г.Й.

 

Ескізно-проектна пропозиція


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень