Турківська міська рада
Турківський район, Львівська область

Термін подачі пропозицій по Громадському бюджеті завершився

 

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

31 жовтня закінчився термін подання заявок та пропозицій, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) у місті Турка на 2019 рік та списків мешканців міста Турка, які підтримують ці пропозиції (проекти).

Хочу зазначити про поступову тенденцію до збільшення.

Отже цього року маємо 5 проектів, а саме:

  1. Проект "Вухо, лапа, хвіст" передбачає собою зменшення кількості безпритульних тварин (собак та кішок) на території міста шляхом стерилізації, автор проекту - Марія Яворська, орієнтована вартість проекту - 35 тис.грн.
  2. Проект «Над Стриєм», передбачає облаштування території, встановлення огорожі спортивного майданчика по вул.Самбірська та стимулювання жителів міста до розвитку фізичного та спортивного виховання, автор проекту – Ігор Хомик, орієнтована вартість проекту – 50,5 тис.грн.
  3. Проект «Дитячий мотузковий майданчик», передбачає облаштування мотузкового дитячого майданчика на території ДНЗ №1 (садочок), автор проекту – Світлана Созанська, орієнтована вартість проекту – 50 тис.грн.
  4. Проект «За здоров’я і спорт», передбачає придбання та встановлення спортивно-ігрових елементів на вул.Травнева для забезпечення спортивного та фізичного виховання молоді та жителів міста, автор проекту – Ігор Павлик, орієнтована вартість проекту – 50 тис.грн.
  5. Проект «Велопарковка», передбачає встановлення велосипедних парковок та пропаганди здорового способу життя, автор проекту – Віталій Семенків, орієнтована вартість проекту – 25 тис.грн.

 

Попереду опрацювання, розгляд Ваших пропозицій та складання бланку-аналізу відповідності. Голосування за відібрані та погоджені комісією з питань бюджету, економіки та регуляторної політики проекти відбуватиметься на засіданні виконавчого комітету.

Одночасно повідомляємо, що в тестовому режимі цього року відбуватиметься голосування на офіційному сайті міського ради за посиланням http://bu.turka-mrada.gov.ua/uk. Для цього потрібно жителю м.Турка тільки зареєструватися за вищезазначеним посиланням.

 

Секретар міської ради
О.Гвоздінський

« повернутися до списку новин