A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 82-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

Дата: 21.01.2020 17:26
Кількість переглядів: 405

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови - 30 січня 2020 року о 11:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 82-е чергове засідання сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступник міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання тимчасової лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 82-ї чергової сесії 7 скликання.
 2. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.
 3. Про погодження у наданні земельної ділянки за межами м.Турка для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Лаз» Хащівському Р.Я.
 4. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під індивідуального гаража Шиян О.Р.
 5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під індивідуального гаража Комарницькому О.Е.
 6. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:028:0706 в короткострокову оренду для обслуговування складського приміщення терміном на 5-ть років Григурко Г.В.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дрофич Т.С.
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Писанчин О.М.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості) для обслуговування індивідуального гаража по вул.Міцкевича,77/21/5«г» Цитрин Р.М.
 10. Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації /детальний план території/ по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на категорію під будівництво та обслуговування будівель торгівлі (магазин) Нашахаловій Г.І.
 11. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625510100:01:015:0038 на категорію під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Розлуцькій Л.А.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Яворському І.М.
 13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Вовчик М.М.
 14. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Співак М.М.
 15. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Чепіль О.Я.
 16. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:028:0717 в довгострокову оренду терміном на 49-ть років для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій Львівської філії ПАТ «Укртелеком».
 17. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної  ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Беседін С.М.
 18. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бринчак Б.І.
 19. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Гвоздінській О.І.
 20. Про передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Жавко П.В.
 21. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Кропивницькій І.М.
 22. Про передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Писанчин Г.Л.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 4625510100:01:026:0068 для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (під спортивний майданчик) Турківській міській раді.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду кадастровий номер 4625510100:01:028:0720 для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування (для влаштування відкритого складу для будівельних(сипучих) матеріалів Турківській міській раді.

Питання що пропонуються добавити з голосу:

25. Про  виконання бюджету міської ради за  2019 рік.

26. Про внесення змін в рішення №2344 від 17.12.2019 р. «Про затвердження штатних розписів працівників апарату Турківської міської ради та працівників по благоустрою міста Турка, які фінансуються із міського бюджету».

27. Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у місті Турка на 2020 рік

28. Про погодження вартості оплати теплової енергії, виробленої з використанням твердопаливних котлів, в м. Турка Львівської області для державних підприємств, установ, організацій, які фінансуються з державного бюджету та бюджету Турківського району

29. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію дитячого майданчика та відпочинкової зони у сквері по пл.Ринок

30. Про затвердження Програми підтримки учасників бойових дій (АТО/ООС) міста на 2020 рік

31. Про безоплатне прийняття пам’ятника Тараса Шевченка з спільної власності територіальних громад Турківського району в особі Турківської районної ради в комунальну власність Турківської міської громади в особі Турківської міської ради

32. Про уточнення коштів загального фонду залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій

33. Про уточнення коштів спеціального фонду залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій

34. Про уточнення коштів залишку загального фонду

35. Про затвердження міської комплексної Програми «Дошкільна освіта» на 2020 рік

36. Про затвердження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року м. Турка»

МАТЕРІАЛИ  СЕСІЇ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень