Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Повідомлення про початок процедури проведення громадських обговореннь щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 01.06.2020 11:07
Кількість переглядів: 630

Турківська міська рада повідомляє, що з 01.06.2020 року розпочинається процедура проведення громадських обговорень для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території земельної ділянки комунальної власності під будівництво і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Шулик Ростиславом Ігоровичем площею 0,1000га в м.Турка, вул.Поляна-бічна,9 Турківського району Львівської області.

Замовником розроблення проекту детального плану території є гр. Шулик Ростислав Ігорович.

Розробником проекту детального плану території є Турківський відділ Львівського обласного проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро .

Проект детального плану території для вказаних потреб розроблений на підставі рішення 51 сесії 7-го скликання Турківської міської ради №1582 від 27.07.2018 року.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Турківської міської ради http://turka-mrada.gov.ua та в адмінприміщенні Турківської міської ради (кабінет секретаря міської ради) за адресою: пл.Ринок,26 м.Турка. За вказаною адресою та на електронну пошту (turkamrada@ukr.net / 04056026@mail.gov.ua) приймаються пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території.

Пропозиції щодо детального плану території подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Гвоздінський Олександр Ярославович.

Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитися 03.07.2020 року  о 16:50 год. в приміщенні Турківської міської ради за адресою: пл.Ринок,26 м.Турка (кабінет секретаря міської ради).

Враховуючи рекомендації Постанови КМУ від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та розпорядження міського голови від 22.06.2020 року "Про встановлення розпорядку роботи апарату Турківської міської ради" слухання проводитимуться 03.07.2020 року  о 15:50 год.

Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555.

!!!! З метою недопущення поширення коронавірусу СОVID-19, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 осіб, у зв’язку з обмеженнями повідомляємо, що громадське обговорення проводиться у формі письмових зауважень, коментарів та пропозицій (у тому числі в електронному вигляді) по планованій діяльності.

ДЕТАЛЬНИЙ  ПЛАН

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень