Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 93-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

Дата: 18.08.2020 13:39
Кількість переглядів: 513

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови - 27 серпня 2020 року о 11:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 93-е чергове засідання сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступник міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 

 1. Про обрання тимчасової лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 93-ї чергової сесії 7 скликання.
 2. Про розгляд заяви Ґудзик М.М.
 3. Про розгляд заяви Бойко І.М.
 4. Про розгляд заяви Бойко І.М.
 5. Про розгляд заяви Попіль М.М.
 6. Про припинення користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Налисник О.М.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Вовчанчин Т.І.
 8. Про скасування рішення виконавчого комітету Турківської міської ради №152 від 11.06.2009 року «Про розгляд заяви Петришак В.П.»
 9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Левицькій О.В.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Павлик Г.Д.
 11. Про припинення права користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства Кузьо М.Л.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Коростенській Л.Б.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Хомик І.А.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Танчин Л.М.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ільницькій Л.П.
 16. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Писанчин В.В.
 17. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625510100:01:009:0043 на категорію під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ільницькому В.Г.
 18. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності Турківської міської ради Львівської області для будівництва індивідуального гаража Бойко О.І.
 19. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності Турківської міської ради Львівської області для будівництва індивідуального гаража Сас Б.І.
 20. Про надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки комунальної земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:028:0706 для обслуговування складського приміщення Григурко Г.В.
 21. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Кропивницькому О.В.
 22. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Копитчак В.Й.
 23. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дульнявці О.І.
 24. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва індивідуального гаража Строменко С.В.
 25. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дульнявці І.М.
 26. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кишенич-Стець Н.В.
 27. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Зубрицькій І.І.

МАТЕРІАЛИ  СЕСІЇ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень