Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 52-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

Дата: 21.08.2018 16:54
Кількість переглядів: 525

Скликання 52-го чергового засідання
сесії Турківської міської ради

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження від 21.08.2018 року - 30 серпня 2018 року о 11:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 52-е чергове засідання сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступник міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання тимчасової лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 52-ї чергової сесії 7 скликання.
 2. Про розгляд заяви Боберського В.С.
 3. Про розгляд заяви Боберського П.Ф.
 4. Про розгляд заяви Мишковського М.В.
 5. Про розгляд заяви Мишковського М.В.
 6. Про розгляд заяви Славич Ю.В.
 7. Про розгляд заяви Кріль Н.В.
 8. Про розгляд заяви Ковальчин В.Ф.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі /на місцевості/ в спільну сумісну власність для будівництва житлового будинку господарських будівель та споруд Височанській А.В. та Штонді О.В.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Зубрицькій І.М.
 11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку кадастровий номер 4625510100:01:013:0010 під будівництво та обслуговування цеху по виготовленню бетонних виробів Радецькому М.Б.
 12. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства на категорію під будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Білинському В.І.
 13. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Марич О.П.
 14. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Фаєвич П.М.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі/на місцевості/ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Яцук І.М.
 16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства на категорію під будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м.Турка по вул. Травнева Яцук І.М.
 17. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки  кадастровий номер 4625510100:01:028:0276 під будівництво та обслуговування нежитлової будівлі в м.Турка по вул. Міцкевича Хащівському Р.Я.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:012:0032 по зміні цільового призначення з категорії ведення особистого селянського господарства в категорію комерційного призначення для будівництво та обслуговування автомийки Новосельському І.І.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Синичич І.В.
 20. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Шевців В.М.
 21. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Пелехович Б.Т.
 22. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Васильків В.В.
 23. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Когут П.П.
 24. Про розгляд заяви Тисовської Г.М.
 25. Про внесення змін до рішення від 27.07.2018 року № 1604 «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Криванчик  Марії Степанівні»
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в приватну власність для ведення особистого селянського господарства Боровик О.І.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Полянському Р.М.
 28. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Питання що пропонуються добавити з голосу:

29.Про внесення змін до рішення Турківської міської ради №8 від 12.11.2015 року

30. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво дитячого майданчика по вул.С.Стрільців (міський парк)

31. Про підтвердження розпорядження №40-ОД від 17.08.2018 року

32. Про підтвердження розпорядження №41-ОД від 20.08.2018 року

33.Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів виконавчим комітетом міської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за  рахунок коштів міського бюджету

34.Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Турка, що підлягають передачі в оренду на умовах конкурсу у 2018 році

35.Про затвердження комплексної програми інформаційно – аналітичної роботи в інтересах органів місцевого самоврядування, протидії проявам терористичного характеру на території міста Турка на 2018 рік

36.Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під міський парк по вул.С.Стрільців

37.Про внесення змін до рішення Турківської міської ради від 21.12.2017 №1242 «Про бюджет Турківської міської ради на 2018 рік»

38. Про встановлення надбавки за вислугу років міському голові м.Турка Когуту Г.Й.

39. Про присвоєння адресного номера земельній ділянці Макаришин Л.О.

40. Про присвоєння адресного номера земельній ділянці Шийович А.І.

41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по  зміні цільового призначення земельної ділянки з будівництва гаража під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку Вишотравка І.С.

42. Про внесення змін до рішення Турківської міської ради №7 від 12.11.2015 року «Про обрання голів та затвердження складу постійних комісій».

МАТЕРІАЛИ  СЕСІЇ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень