Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 9-го чергового засідання сесії Турківської міської ради VIII скликання

Дата: 16.02.2021 18:54
Кількість переглядів: 884

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови – 25.02.2021 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 9-е чергове засідання сесія Турківської міської ради 8 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступники міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, старости, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання тимчасової лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 9-ї чергової сесії 8 скликання.
 2. Про скасування рішення сесії міської ради №1090 від 28.09.2017 року «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації (детальний план території) на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража» Биїк Р.А.
 3. Про надання дозволу на розроблення детального плану території (детальний план) на земельну ділянку комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Биїк В.Р.
 4. Про скасування рішення виконкому №83 від 12.04.2001 року «Про розгляд заяви Яворського І.І.».
 5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель та споруд Мориконь М.І.
 6. Про розгляд заяви Кобза Т.І.
 7. Про розгляд заяви Польового В.І.
 8. Про розгляд заяви Рибалко О.К.
 9. Про розгляд заяв Пастернак Л.І.
 10. Про розгляд заяви Товстуляк І.С.
 11. Про розгляд заяви Польового В.І. (с.Ясениця)
 12. Про розгляд заяви Євчак Г.М. (с.Ясениця)
 13. Про розгляд заяви Євчак Г.М. (с.Ясениця)
 14. Про розгляд заяви Висятицької Н.Д. (с.Вовче)
 15. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво та обслуговування бази відпочинку ПрАТ «НВО «Термоприлад» (с.Розлуч)
 16. Про припинення права користування земельною ділянкою та розірвання договору оренди земельної ділянки СП ТОРГОВА БАЗА
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Годій Г.В.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ференц М.М. (с.Вовче)
 19. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625510100:01:014:0121 на категорію під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Іжик І.Б.
 20. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови під будівництво індивідуального гаража Стахнів М.Р.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бордун Л.Д.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Бордун Л.Д.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування магазину Біжику Д.М.
 24. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства на категорію під будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Шуптар А.І.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Писанчин О.М.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва житлового будинку господарських будівель та споруд Мазник В.І.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Фазан Л.І.
 28. Про зміну цільового використання земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:028:0658 для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Бабій О.М.
 29. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Сивенькому О.І. (с.Явора)
 30. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Куцику В.М. (с.Завадівка)
 31. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Турянській Л.В.
 32. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Вауліній А.В.
 33. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Сідаку А.В. (с.Явора)
 34. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Турянському Ю.А. (с.Присліп)
 35. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Рябінець О.А. (с.Завадівка)
 36. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Полянчин О.Б.
 37. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Турянській Ю.М. (с.Присліп)
 38. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ільницькій М.М. (с.Мельничне)
 39. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Вовчанчину Т.І.
 40. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Куліковському М.М. (с.Завадівка)
 41. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ярошович М.Й. (с.Ільник)
 42. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Клубу А.С. (с.Розлуч)
 43. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Назару М.Ф. (с.Розлуч)
 44. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ігнацевич К.М. (с.Стоділка)
 45. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Костишак М.І. (с.Присліп)
 46. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Цебак О.П. (с.Завадівка)
 47. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ільницькому Р.Я. (с.Явора)
 48. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Юричко Я.В. (с.Стоділка)
 49. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Юричко Я.В. (с.Стоділка)
 50. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Пшеницької А.І. (с.Дністрик-Дубовий)
 51. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Пшеницького Ю.М. (с.Дністрик-Дубовий)
 52. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Білинській О.М. (с.Мельничне)
 53. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Синюзі С.І. (с.Ясенка-Стецьова)
 54. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Костишак М.В. (с.Присліп)
 55. Про внесення змін в рішення Завадівської сільської ради №1066 від 30.10.2020р. Посоленик Г.С. (с.Завадівка)
 56. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ільницькій Г.М.

 

ПИТАННЯ, ЩО ПРОПОНУЮТЬСЯ ДОБАВИТИ З ГОЛОСУ:

 

57.Про зміну засновника, найменування та затвердження статуту Турківської дитячої музичної школи Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області

58.Про зміну засновника, найменування та затвердження статуту Турківської дитячо-юнацької спортивної школи "ЮНІСТЬ" Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області

59.Про зміну засновника, найменування та затвердження статуту Комунального закладу «Публічна бібліотека Турківської міської ради Самбірського району Львівської області»

60.Про зміну засновника, найменування та затвердження статуту Турківського закладу дошкільної освіти №1 Турківської міської ради Самбірського району Львівської області

61.Про зміну засновника, найменування та затвердження статуту Турківського закладу дошкільної освіти №2 Турківської міської ради Самбірського району Львівської області

62.Про зміну засновника, найменування та затвердження статуту Турківського закладу дошкільної освіти №3 Турківської міської ради Самбірського району Львівської області

63.Про зміну засновника, найменування та затвердження статуту Будинку дитячої та юнацької творчості Турківської міської ради Самбірського району Львівської області

64.Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону с.Лімна Турківської міської ради

64.Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Турківської міської ради

65.Про внесення зміни до рішення 5-ї сесії Турківської міської ради 8-го скликання від 28.01.2021 №239 «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах освіти Турківської міської ради на 2021 рік»

66.Про внесення зміни до рішенням 2-ї сесії Турківської міської ради 8-го скликання від 24.12.2020 №97 «Про затвердження Положення про відділ освіти, культури і туризму»

67.Про доповнення затвердженого Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

68.Про затвердження Програми надання безоплатного зубопротезування окремих категорій населення на території Турківської міської ради

70.Про затвердження Програми забезпечення інвалідів технічними та іншими виробами медичного призначення для використання в амбулаторних та побутових умовах на 2021 рік

71.Про затвердження Програми безкоштовного забезпечення медикаментами пільгових категорій населення – жителів Турківської міської ради на 2021 рік

72.Про затвердження Програми розвитку земельних відносин Турківської міської ради на 2021-2023 роки

73.Про затвердження Фінансового плану КНП «Турківський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2021 рік

74.Про внесення змін до рішень сесії від 24.12.2020 №74, від 24.12.2020 №75, від 24.12.2020 №76, від 24.12.2020 №77, від 24.12.2020 №78

75.Про встановлення надбавки за вислугу років Турківському міському голові Паращичу Я.Я.

76.Про внесення змін до міського бюджету за рахунок залишків, які склалися станом на 01.01.2021 року (придбання автовишки)

77.Про уточнення коштів по загальному фонді

78.Про уточнення коштів по загальному фонді

79.Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельні ділянки комунальної власності

 

МАТЕРІАЛИ СЕСІЇ

 

У зв’язку із запровадженими протиепідемічними заходами на території Турківської міської ради, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, пленарне засідання міської ради провести за відсутності представників громадськості, виключно у складі міського голови, депутатів міської ради, доповідачів, старост та керівників відділів.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень