Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Проекти рішень «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Турківської міської ради» та «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м.Турка та населених пунктах Турківської міської ради»

Дата: 22.03.2021 09:30
Кількість переглядів: 473

Проект рішення «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Турківської міської ради».

Аналіз регуляторного впливу

 

Проект рішення «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м.Турка та населених пунктах Турківської міської ради».

Аналіз регуляторного впливу

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів

 

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проектів рішень сесії Турківської міської ради:

 • «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Турківської міської ради».
 • «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м.Турка та населених пунктах Турківської міської ради».

 

Розробник: виконавчий комітет Турківської міської ради.

Проекти регуляторних актів та аналізи його регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Турківської міської ради (turka-mrada.gov.ua).

Термін приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізів його регуляторного впливу: до завершення карантину просимо надавати в електронній формі на електронну скриньку - turkamrada@ukr.net або 04056026@mail.gov.ua; після завершення карантину в письмовій формі на адресу розробника: Турківська міська рада, пл. Ринок, 26, м. Турка, 82500 тел./факс: 3-11-90.

 

ТУРКІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

САМБІРСЬКОГО  РАЙОНУ  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від  15.03.2021 року                              № 57-ОД                                             м.Турка

 

 

Про громадські обговорення

 

 

Керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до вимог Положення «Про громадські слухання в місті Турка», затвердженого рішенням сесії міської ради № 1033 від 31.08.2017 року, з метою врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішення, -

 

 1. Провести громадське обговорення Проектів рішень сесії Турківської міської ради:
 • «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Турківської міської ради»;
 • «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м.Турка та населених пунктах Турківської міської ради».
 1. Головному спеціалісту юридичного відділу Лило М.М. підготувати Проекти вищезазначених регуляторних актів та аналізи їх регуляторного впливу.
 2. Строк громадського обговорення становить 1 місяць з моменту опублікування Повідомлення в друкованих засобах інформації.
 3. Головному спеціалісту відділ з питань спорту, молоді, оборонної, мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Баган С.В.:
  1. забезпечити організацію громадського обговорення;
  2. розмістити на офіційному сайті Турківської  міської ради (https://turka-mrada.gov.ua/) проекти регуляторних актів та аналізи їх регуляторного впливу;
  3. забезпечити оприлюднення Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів в газеті «Бойківщина».
 4. Контроль виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Гвоздінського О.Я.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень