Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 19-го чергового засідання сесії Турківської міської ради VIII скликання

Дата: 17.08.2021 13:41
Кількість переглядів: 527

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови – 26.08.2021 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, вул.Січових Стрільців,62, зал засідань, ІІІ поверх) скликається 19-е чергове засідання сесія Турківської міської ради 8 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступники міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, старости, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 1. Про обрання лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 19-ї чергової сесії 8 скликання.
 2. Про розгляд заяви Андрушка О.М. (с.Вовче)
 3. Про розгляд заяви Усачова С.В. (с.Розлуч)
 4. Про розгляд заяви Маслиган І.Б.
 5. Про розгляд заяви Товстуляка І.С.  (с.Мельничне)
 6. Про розгляд заяви Волос О.І. (с.Мельничне)
 7. Про розгляд заяви Крецул Г.М. (с.Присліп)
 8. Про внесення змін в рішення № 643 від 24.06.2021 «Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Кольгановичу І.Й.» (с.Лосинець)
 9. Про внесення змін в рішення №373 від 25.03.2021 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради, Самбірського району, Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Клонцак С.І.» (с.Ісаї)
 10. Про припинення користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства Овчінніковою  Г.М. (с.Явора)
 11. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Ільницькій Н.В. (с.Явора)
 12. Про припинення користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Клонцак І.В. (с.Кіндратів)
 13. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Клонцаку І.В. (с.Кіндратів)
 14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Клонцаку Ю.І. (с.Кіндратів)
 15. Про припинення користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Прик І.Р.
 16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення ТзОВ «ПОЛУНИЧНА» (с.Розлуч)
 17. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку для будівництва та обслуговування лікувально-оздоровчого комплексу « Джерела Карпат» ТзОВ «ПОЛУНИЧНА» (с.Розлуч)
 18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області в оренду під опорами повітряних ліній електропередач та трансформаторними підстанціями,для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії ПрАТ «Львівобленерго» (с.Ясениця, с.Ясіночка, с.Лосинець, с.Ільник, с. Риків)
 19. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Тюх Л.В. (с.Завадівка)
 20. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Кольгану Я.І.  (с.Мельничне)
 21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Нанівській М.І. (с.Мельничне)
 22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Созанській О.В. (с.Мельничне)
 23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Созанському І.П. (с.Мельничне)
 24. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Нанівському М.В. (с.Мельничне)
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Нанівському М.В. (с.Мельничне)
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Теслюку М.М. (с.Мельничне)
 27. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Теслюку М.М. (с.Мельничне)
 28. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Кузану А.М. (с.Ісаї)
 29. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Курус М. Г. (с.Розлуч)
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Волошинівському С.В. (с.Лопушанка)
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сосніцькому А.В.  (с.Явора)
 32. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Солопатичу С.І.
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Солопатичу В.М.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кузьо О.Б.
 35. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625510100:01:015:0156 на категорію під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сипливчак Т.Б.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки комунальної власності для ведення садівництва Інденко М.М.
 37. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Горшкову О.А.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Головчаку В.Й.
 39. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Синичичу Р.Р.
 40. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Ференцу М.С.
 41. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625587800:07:000:0152 в довгострокову оренду для розміщення , будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»
 42. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки кадастровий номер 4625587800:07:000:0152 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих  підприємств, установ і організацій ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»
 43. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства  Корчинському М.І. (с.Ільник)
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Лукачовичу С.А. (с.Вовче)
 45. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Волос О.І. (с.Мельничне)
 46. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Корицькій Л.А. (с.Мельничне)
 47. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Лоневській Г.А.  (с.Лосинець)
 48. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Яворській О.М.  (с.Лосинець)
 49. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Бобівському П.М. (с.Завадівка)
 50. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Войтович Н.А. (с.Радич)
 51. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Корчинському П.М. (с.Радич)
 52. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Легеті В.Г. (с.Радич)
 53. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Яворській Л.І. (с.Закіпці)
 54. Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки комунальної власності для ведення садівництва Курусу В. С. (с.Розлуч)
 55. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Шугало Г. С. (с.Розлуч)
 56. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кудлі М.М. (с.Розлуч)
 57. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Коту Є.М. (с.Розлуч)
 58. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Добош Н.І. (с.Шум’яч)
 59. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Ігнацевич Г.Д. (с.Явора)
 60. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Мисю В.М. (с.Ясениця)
 61. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області сільськогосподарського призначення (рілля) для ведення особистого селянського господарства Олексин Н.О. (с.Ясениця)
 62. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва індивідуального гаража Тацишину Б.М.
 63. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва індивідуального гаража Данчишаку О.Ф.
 64. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:028:0781 в короткострокову оренду для будівництва та обслуговування магазину на п’ять років Біжику Д.М.
 65. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Рибчичу А.М.
 66. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Фазану С.І.
 67. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва індивідуального гаража Синяку М.М.

 

Питання що пропонуються добавити з голосу:

 

 1. Про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, нерозподілених (не витребуваних) земельних часток (паїв) (розгляд звернення ФГ «Марі Ґолд»)
 2. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 16.08.2021 року №143, №144 , №145 «Про внесення змін до бюджету міської ради на 2021 рік»
 3. Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади для передачі об’єктів в оренду на аукціону
 4. Про внесення доповнень до рішення від 28.01.2021 №247 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади для передачі об’єктів в оренду без проведення аукціону»
 5. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди частини приміщення (№4,7) загальною площею 68,4 м2 в м. Турка, площа  Ринок, 26
 6. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди частини приміщення загальною площею 22,7 м2 в м. Турка, майдан Т.Шевченка,4 прим 5
 7. Про затвердження програми забезпечення надання медичної допомоги жителям Турківської територіальної громади КНП «Турківська ЦМЛ» на 2021 рік
 8. Про затвердження програми «Проведення культурно - масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вітання та вшанування видатних людей» Турківської міської територіальної громади на 2021 рік
 9. Про розгляд звернення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Турківської міської ради» (Структура та штатна чисельність)
 10. Про внесення змін до рішення від 28.01.2021 № 245 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства «Турківське житлово-комунальне управління»
 11. Про затвердження акту приймання-передачі бібліотечного фонду від відділу освіти, культури і туризму Турківської міської ради до відділу освіти, культури, туризму , молоді і спорту Боринської селищної ради
 12. Про розроблення загальної Стратегії розвитку Турківської міської територіальної громади на період до 2030 року
 13. Про затвердження кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дитячого майданчика с.Розлуч Самбірського району Львівської області»
 14. Про внесення змін до Статуту КП «Турківське житлово-комунальне управління»
 15. Про внесення змін до рішення 7-ї сесії Турківської міської ради 8-го скликання від 09.02.2021 №273 «Про затвердження штатної чисельності закладів культури Турківської міської ради на 2021 рік»
 16. Про внесення змін та доповнень до рішення 16-ї сесії Турківської міської ради 8-го скликання від 14.07.2021 №793 «Про реорганізацію закладів культури у комунальний заклад  «Центр культури і дозвілля» Турківської міської ради Самбірського району Львівської області»
 17. Про внесення змін та доповнень до рішення Турківської міської ради від 24.12.2020 року №86 «Про бюджет Турківської міської ради на 2021 рік (код бюджету 1358500000)»
 18. Про внесення змін та доповнень до рішення Турківської міської ради від 24.12.2020 року №86 «Про бюджет Турківської міської ради на 2021 рік (код бюджету 1358500000)»
 19. Про внесення змін до рішення від 24.12.2020 №85 «Про затвердження структури виконавчих органів Турківської міської ради загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів та структури працівників по благоустрою які фінансуються із міського бюджету»
 20. Про розгляд заяви ФОП Яворського Л.В.

МАТЕРІАЛИ СЕСІЇ

АРХІВ

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень