A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості комунального майна Турківської міської ради

Дата: 20.09.2021 16:33
Кількість переглядів: 222

Інформаційне повідомлення
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості комунального  майна  Турківської  міської  ради

  1. Нежитлове приміщення загальною площею 44,6 кв. м за адресою: м. Турка, вул.Міцкевича,43,прим №1,№2, Самбірський район, Львівської області.
  2. Нежитлова будівля загальною площею 702,2 кв. м за адресою: м. Турка, вул.Міцкевича,8, Самбірський район, Львівської області.
  3. Нежитлова будівля загальною площею 781,0 кв. м за адресою: м. Турка, вул.Січових Стільців,64, Самбірський район, Львівської області.
  4.  Нежитлова будівля загальною площею 373,8 кв м  комунальної власностi Турківської міської ради за адресою: с Ільник, Львівської  області, вул.Центральна,12, (приміщення №14)

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості комунального майна для надання  в оренду.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Турківська  міська рада.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650.

До участі в конкурсі по оцінці об’єктів допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років за напрямом 1.«Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1.«Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3-5 до Положення формами.

Подібними об’єктами до об’єктів оцінки є нежитлові приміщення, частини будівель.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Очікувана максимальна ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки –  до 1 тис. грн.

Місце знаходження комісії та робочої групи: м. Турка, Січових Стрільців, 62, 3-й поверх.

Кінцевий термін подання конкурсної документації  05 жовтня 2021 року до 18:00.

Конкурс відбудеться 06 жовтня 2021 року о 16.00 за адресою: 82500.Львівська  область,Самбірський  район,м Турка, вул Січових Стрільців, 62, 3-й поверх, юридичний  відділ  Турківської  міської  ради.

 Телефон для довідок: 0959367304


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень