A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Податкова служба Турківщини продовжує проведення постійнодіючої «гарячої лінії» з питань одноразового (спеціального) декларування

Дата: 03.11.2021 11:27
Кількість переглядів: 21

Під час «гарячої лінії» до Турківської ДПІ звернулася громадянка із запитанням, чи зобов’язана фізична особа надавати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію з нульовими значеннями?

Начальник ДПІ Павлович Марія повідомляє, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається фізичною особою у випадку наявності у такої особи активів, які були придбані за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування.

Отже, у разі відсутності таких активів подавати зазначену декларацію з нульовими значеннями фізична особа не зобов’язана (п. 7 підрозділу 94 розділу ХХ Кодексу).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень