Львівська область, Самбірський район

Відбулися змагання з шашок на кубок Турківської громади

Дата: 06.12.2021 08:38
Кількість переглядів: 296

Фото без опису4-5 грудня 2021 року в приміщенні Турківської ДЮСШ «Юність» відбулися змагання з шашок на кубок Турківської громади.

В змаганнях взяли участь 18 спортсменів. Чоловіки і жінки та юнаки і дівчата змагались разом.

За результатами семи турів володарем кубка став депутат Турківської ОТГ Василь Костишак. Другим серед чоловіків став тренер-викладач ДЮСШ «Юність» Богдан Москаль, третє місце серед чоловіків дісталося учню ЗЗСО №1 Андрію Кузю (тренер Богдан Москаль).

Серед жінок володарем кубка стала начальник відділення страхової компанії «Княжа» Ольга Лембак, друге місце посіла студентка Львівського університету Христина Зубрицька, третє - учениця ЗЗСО №1 Діана Ференц (тренер Богдан Москаль).

Кращими серед юних шашкістів визнано серед дівчат ученицю ЗЗСО №1 Ірину Малетич, а серед юнаків учня ЗЗСО Ярослава Сенчишина (в обох тренер Богдан Москаль).

Переможці та призери нагородженні кубками та дипломами Турківської міської ради.

Дорослі шашкісти відмітили також зрілу гру юних вихованців ДЮСШ Павліни та Віки Голованич, Соломії Крецул (у всіх тренер Богдан Москаль) та Андрія Комарницького (тренер Володимир Комарницький).

Тепер юні спортсмени готуються до дитячих всеукраїнських командних змагань «Диво-шашки в сніжних Карпатах», які заплановано провести в місті Турка 10-15 січня 2022 року.