Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Щодо Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки

Дата: 11.02.2022 11:44
Кількість переглядів: 146

Фото без описуЗгідно рішення Львівської обласної ради від 23.12.2021 № 330 «Про внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки» передбачено напрями підтримки для територіальних громад. Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, у поточному році пропонуються такі заходи: - субвенція органам місцевого самоврядування на заходи з поліпшення громадських пасовищ, на яку виділено 3,0 млн грн; - субвенція органам місцевого самоврядування (надалі – ОМС) на заходи з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення - 1,225 млн грн.

Для одержання субвенції на заходи з поліпшення громадських пасовищ ОМС подають до департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації наступні документи:

 - заявку на участь у Комплексній програмі згідно додатку; - копію рішення органу місцевого самоврядування про створення громадського пасовища (громадських пасовищ);

 - копії витягу/витягів з додатками з Державного земельного кадастру, що підтверджує право власності, цільове призначення та вид угідь земельної ділянки;

 - проєктно-кошторисну документацію, яка визначає перелік і загальну вартість робіт з поліпшення пасовищ (корінне, поверхневе тощо) згідно додатку. Додатково інформуємо, що для розроблення проєктно-кошторисної документації з поліпшення пасовищ можна звернутися до наукових, науково-навчальних установ або до кваліфікованих спеціалістів в галузі агрономії, які мають відповідну освіту та сільськогосподарську практику (агрономи сільськогосподарських підприємств/фермерських господарств).

Вид такої діяльності не потребує спеціальних дозволів (ліцензії), а такі проекти затверджуються безпосередньо замовником документації.

Для одержання субвенції на заходи з проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення ОМС подають до згаданого департаменту наступні документи:

 - заявку на участь у Комплексній програмі згідно додатку;

 - копію рішення ОМС про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення;

 - викопіювання місця розташування земельних ділянок.

Додатково зазначаємо, що при обґрунтування розрахункової вартості витрат на проведення інвентаризації 1 га сільськогосподарських земель необхідно врахувати середню вартість проведення такої інвентаризації 2-3 землевпорядних організацій, що здійснюють діяльність на території відповідної громади та/або району.

Заявки та наведені документи подаються до 01 серпня на заходи з поліпшення громадських пасовищ та до 01 вересня на інвентаризацію сільськогосподарських земель і засвідчуються підписом керівника територіальної громади та печаткою. До переліку подається опис документів. Рішення про надання субвенції у вигляді міжбюджетних трансфертів для здійснення наведених заходів приймається Комісією.

На підставі рішення Комісії голова облдержадміністрації видає розпорядження «Про надання субвенції з обласного бюджету», після чого ОМС укладають із Львівською обласною радою договір «Про міжбюджетний трансферт (субвенцію)». Департамент на підставі цього договору здійснює перерахування коштів. Після завершення вищезазначених робіт ОМС формують інформацію про виконані роботи та використання субвенції за встановленою формою та до 10 числа місяця, наступного після терміну виконання робіт, подають до департаменту.

Детальніше можна ознайомитися на офіційному сайті облдержадміністрації за посиланням: https://loda.gov.ua/agr_prohramy.

У разі виникнення додаткових запитань рекомендуємо звертатися за контактним номером – (032) 255-50-62.

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

ДОДАТОК 3

ДОДАТОК 4

ДОДАТОК 5

ДОДАТОК 6

ДОДАТОК 7

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень