Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

Дата: 02.08.2022 15:22
Кількість переглядів: 124

Фото без описуШановні страхувальники, у непростий для нашої держави час військової агресії одним з основних завдань Фонду соціального страхування України є турбота про людей праці та збереження здоров’я застрахованих осіб. Робочі органи виконавчої дирекції Фонду здійснюють фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам, страхових виплат потерпілим на виробництві, надають соціальні послуги, займаються профілактикою нещасних випадків на виробництві, забезпеченням медичною реабілітацією застрахованих осіб та членів їх сімей.

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що за І півріччя 2022 року профінансовано коштів для виплат допомог застрахованим особам і потерпілим від нещасного випадку на виробництві та профзахворювання у сумі 8 251,3 тис грн, у тому числі:

- допомога по тимчасовій непрацездатності – 3 164,9 тис грн;

- допомога по вагітності та пологах – 2 279,5 тис грн;

- допомога на поховання – 24,6 тис грн;

- допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 144,1 тис грн;

- оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм – 22,4 тис грн;

- щомісячні (регресні виплати) потерпілим – 1 892,5 тис грн;

- виплати в разі втрати годувальника – 179,5 тис грн;

- медична та соціальна допомога потерпілим – 302,8 тис грн;

- одноразова допомога потерпілим та членам їх сімей – 241,0 тис грн.

Шановні страхувальники, для зниження рівня захворюваності наймані працівники можуть скористатися можливістю, наданою Фондом соціального страхування України, – пройти курс лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за власним вибором. Термін лікування в реабілітаційному відділенні, необхідний для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи, визначається лікуючим лікарем та ЛКК, але не більш ніж 24 дні. На час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей проводиться Фондом соціального страхування України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(238)2-14-91, 2-14-43, 2-13-67 – м. Старий Самбір;

(263) 3-21-42 – м. Турка.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень