Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Який порядок розрахунку податкової знижки платника податку за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті?

Дата: 08.09.2022 10:01
Кількість переглядів: 89

Фото без опису    Турківська ДПІ інформує, що право платника податку на податкову знижку за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті згідно з частиною третьою статті 5 Закону No1667 виникає за результатами 2022 року за умови дотримання вимог встановлених підпунктом 166.3.10 пункту 166.3 статті 166 Кодексу.

При цьому загальна сума податкової знижки, не може перевищувати сумі річного загального оподатковуваного доходу платника податку, отриманого у вигляді дивідендів, крім сум дивідендів, що не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.

У разі отримання платником податків протягом звітного року доходів, які оподатковувалися за різними ставками податку (заробітна плата та дивіденди), то сума податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання у зв’язку з реалізацією права платника податку на податкову знижку визначається у порядку, встановленому підпунктом166.4.4 пункту 166.4 статті 166 Кодексу (у співвідношенні отриманих доходів та утриманого податку).

Підпункт 166.3.10 пункту 166.3 та підпункти 166.4.2, 166.4.4пункту 166.4 статті 166 Кодексу.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень