Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Про новації податкового законодавства в умовах воєнного стану під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Дата: 08.09.2022 10:11
Кількість переглядів: 209

Фото без опису    Днями в Турківській ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Новації податкового законодавства в умовах воєнного стану». 

На запитання платників податків відповідала начальницяТурківської ДПІ Марія Павлович.

Надаємо відповіді на запитання, з якими звертались платники.

 

Питання: Який алгоритм реєстрації електронної каси і касирів через Електронний кабінет?

Відповідь:  З алгоритмом реєстрації каси і касирів, уповноважених здійснювати операції з касами на відповідному об’єкті, можна ознайомитись в меню «Програмний РРО» у вкладці «Документи Електронний кабінет» розділу «Допомога» інформаційно-телекомунікацій.

Питання:  Чи є обмеження під час оформлення податкової знижки?

Відповідь: Під час оформлення податкової знижки існують наступні обмеження:

- сума податкової знижки, нарахована платнику податку у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України;

- якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься (п.п. 166.4.3 Податкового кодексу України).

Питання:  Чи може роботодавець змінювати умови праці?

Відповідь:  Роботодавці можуть без попередження і згоди працівників перевести їх на іншу роботу та в іншу місцевість для відвернення чи ліквідації наслідків бойових дій, обставин, що загрожують життю чи критичним потребам людей. Але є умови:

- на території не ведуться бойові дії (якщо ведуться, то лише за згодою працівника);

- немає протипоказань за станом здоров’я;

- оплата не нижче середньої за попередньою роботою.

Питання:  Чи потрібно суб’єкту господарювання після отримання квитанції, в якій зазначено фіскальний номер, виконати дії для закріплення фіскального номера в ПРРО?

Відповідь: Ні, не потрібно. В програмних рішеннях «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі, окремих додаткових налаштувань для закріплення фіскального номера в програмному реєстраторі розрахункових операцій не передбачено.

Питання: Як подати декларацію про одноразове (спеціальне) добровільне декларування?

Відповідь: Одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається безпосередньо декларантом  виключно в електронній формі.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень