Львівська область, Самбірський район

Чемпіонат Турківської громади з шашок

Дата: 12.09.2022 09:30
Кількість переглядів: 411

З нагоди Дня фізичної культури і спорту 10-11 вересня 2022 року в приміщенні Турківської ДЮСШ «Юність» відбувся відкритий чемпіонат Турківської громади з шашок-64.

В змаганнях взяли участь 14 спортсменів.

За результатами восьми турів переможцем став гість, майстер спорту міжнародного класу з Дніпра Євген Івашко, який здобув перемоги у всіх восьми партіях і набрав 16 очок, хоча в деяких партіях турківчани були близькі до нічиєї. Друге місце посів Василь Костишак – 12 очок, третє - Богдан Москаль - 10 очок.

Серед жінок, які змагались разом з чоловіками чемпіонкою стала Христина Зубрицька з результатом 10 очок, друге місце посіла Ольга Лембак - 8 очок, третє місце дісталося учениці ДЮСШ «Юність» Соломії Крецул - 8 очок.

Серед юних шашкістів кращими визначено Павліну Голованич та Ярослава Сенчишина.

Чемпіони нагороджені кубками, а також разом з призерами медалями, грамотами та цінними призами, які їм вручив директор ДЮСШ «Юність» Василь Ціко.