A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Отримати субсидію на одиницю оброблювальних угідь можна через ДАР: як подати заявку

Дата: 14.09.2022 10:37
Кількість переглядів: 311

 

Субсидія на одиницю оброблювальних угідь

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на одержання субсидії на одиницю оброблювальних угідь.

Податися можуть виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що оброблять не менше 1 і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення та відповідають іншим умовам програми. Детальніше тут https://cutt.ly/mCBYqSI

Сума виплати - 3100 грн на один гектар землі, але не більше 372 тис. грн. Заявки приймаються до 15 листопада 2022 року виключно через ДАР. Інструкція з реєстрації в ДАР.

Як подати заявку за напрямом «Бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь»: 

 • Увійдіть у кабінет на www.dar.gov.ua.
 • Перевірте відомості про ваші земельні ділянки у розділі «Інформація з реєстрів». Для розрахунку очікуваної суми субсидії за основу береться значення загальної площі у користуванні.
 • На усю площу в користуванні перед поданням заявки мають бути заповнені відомості про площі посівів сільськогосподарських культур та насаджень плодово-ягідних культур, хмелю і винограду у розділі «Діяльність та активності» вашого Кабінету.
 • Відкрийте програму у розділі «Доступні програми». Для подання заявки натисніть «+» навпроти назви програми.
 • Розрахуйте бажану суму субсидії: помножте кількість гектарів у користуванні з розділу «Інформація з реєстрів» на 3100 грн. Закругліть отриманий добуток до двох знаків після коми (наприклад, 10 000,00 грн). Вкажіть цю суму у відповідному полі при заповненні заявки.
 • Дайте відповіді на запитання в опитувальнику, надайте згоду на проведення уповноваженими особами моніторингу та оцінювання правдивості наданої інформації як документально, так і шляхом перевірки за місцем здійснення діяльності і натисніть «Подати заявку».
 • Система згенерує заповнену заявку згідно з формою, затвердженою Мінагрополітики. Перевірте ще раз коректність уведених даних та підпишіть заявку за допомогою КЕП.
 • Після перевірки заявки відповідальними працівниками Укрдержфонду, у разі її схвалення, вам у кабінет на підпис надійде Договір про отримання бюджетних коштів з Укрдержфондом.
 • Невдовзі після підписання Договору з вашого боку на рахунок, вказаний при поданні заявки, надійдуть кошти.

Важливо:

 1. Дія програми поширюється виключно на землі сільськогосподарського призначення, зареєстровані у Державному земельному кадастрі та у Державному реєстрі речових прав.
 2. Якщо земельна ділянка, що перебуває у власності/оренді отримувача, передана ним у користування іншій особі на підставі договору оренди чи суборенди, право на отримання бюджетних коштів на один гектар земель сільськогосподарського призначення має лише орендар/суборендар.

З питаннями щодо реєстрації та подання заявок у ДАР звертайтесь до Контакт-центру: 044 339 92 15, support@dar.gov.ua, або до Львівського відділення Укрдержфонду – 0677818287

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень