Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 39-го чергового засідання сесії Турківської міської ради VIII скликання

Дата: 17.01.2023 15:21
Кількість переглядів: 143

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови – 26.01.2023 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, вул.Січових Стрільців,62, зал засідань, ІІІ поверх) скликається 39-е чергове засідання сесія Турківської міської ради 8 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступники міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, старости, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

Порядок денний:

 1. Про обрання лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 39-ї сесії 8 скликання
 2. Про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю В’ячеслава Чорновола в м.Турка Самбірського району Львівської області
 3. Про затвердження рішень виконавчого комітету від 27.12.2022 р.№129
 4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Турківської міської територіальної громади за 2022 рік (код бюджету 1358500000)
 5. Про хід виконання місцевих/регіональних програм за 2022 рік Турківської міської територіальної громади
 6. Про затвердження Програм
 7. Про внесення змін до показників бюджету Турківської міської територіальної громади на 2023 рік
 8. Про затвердження Фінансового плану КНП «Турківський центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2023 рік
 9. Про затвердження Фінансового плану КНП «Турківська центральна міська лікарня» на 2023 рік
 10. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Турківська центральна міська лікарня» Турківської міської ради Самбірського району Львівської області
 11. Про внесення змін та доповнень до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади для передачі об’єктів в оренду на аукціоні
 12. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди нежитлового приміщення загальною площею 49,0 м2 в м. Турка, площа Ринок, 26 прим №5,6
 13. Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди нежитлової будівлі (магазин) загальною площею 70,7 м2 в с. Ясениця, майдан Т.Шевченка,54 а прим №№1-4
 14. Про надання згоди на проведення аукціону на продовження договору оренди нерухомого майна, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем нежитлових приміщень міської комунальної власності загальною площею 35,7 кв.м за адресою: вул.Центральна, буд 200 б (приміщення №№18,19,20,21), с Вовче укладеного 03.10.2016 з фізичною особою –підприємцем Дмитрус В.В.
 15. Про надання згоди на проведення аукціону на продовження договору оренди нерухомого майна, за результатами якого договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем нежитлових приміщень міської комунальної власності загальною площею 27,9 кв.м за адресою: вул,Січових Стрільців буд 82 (приміщення №9), м Турка укладеного да договором оренди №38 від 16.05.2014 з фізичною особою –підприємцем Саварин З.А.
 16. Про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди комунального майна-приміщення №№18,19,20,21, загальною площею 35,7 кв.м, розташованого за адресою: Львівська область, Самбірський район, с.Вовче,вул Центральна,200 б, може бути продовжений з діючим орендарем, або укладено новий договір оренди
 17. Про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди комунального майна-приміщення №9, загальною площею 27,9 кв.м, розташованого за адресою: Львівська область, Самбірський район, м.Турка,вул, Січових Стрільців,82, може бути продовжений з діючим орендарем, або укладено новий договір оренди
 18. Про передачу в оренду комунального майна без проведення аукціону Львівському обласному центру комплектації та соціальної підтримки
 19. Про затвердження Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Турківської міської ради на 2023-2027 роки

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ (1/2 більшість голосів)

 1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі /на місцевості/ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Мельничне громади церкви Архистратига Михаїла
 2. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625510100 01 003 0042 Писанчин В.М.
 3. Про затвердження детального плану території на розташування земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування індивідуального гаража Яворській М.М.
 4. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625586900:02:000:0312 на категорію для будівництва відпочинкового комплексу Михалевичу В.В.(с.Розлуч)

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ (2/3 голосів)

безоплатна передача в приватну власність

(перебували у користуванні громадян)

 1. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сенюзі Т.О.
 2. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кузьмин І.А.
 3. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сович О.І.
 4. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Кузьмину Д.С.
 5. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бриндак О.В.
 6. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Слинявчук С.М.
 7. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Куриляку І.І.
 8. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Скалич Н.В.
 9. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Цебаку М.М.
 10. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Павлику М.Я.
 11. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дзюдзь О.В.
 12. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Боцко І.В.

ПРОПОНУЄТЬСЯ ДОБАВИТИ З ГОЛОСУ:

36. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Бліхар Г.М.

37. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Копитчак Л.М.

МАТЕРІАЛИ СЕСІЇ

БРОШУРА

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень