Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Які умови реєстрації РРО/ПРРО для ФОП, який надає послуги з використанням Інтернет із власної квартири?

Дата: 08.03.2023 10:11
Кількість переглядів: 81

Фото без опису    Турківська ДПІ інформує, що у разі, якщо місце проживання фізичної особи – підприємця (ФОП) є місцем, де провадиться підприємницька діяльність, або воно пов’язане із здійсненням підприємницької діяльності, то ФОП відповідно до вимог пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України має подати до контролюючого органу повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням  (форма № 20-ОПП), повідомивши про місце проживання як про об’єкт оподаткування, після чого на такий об’єкт може бути зареєстровано реєстратор розрахункових операцій (РРО) та/або ПРРО. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень