На Львівщині демонтують ще три монументи-символи радянської окупації
Вчора, 7 березня, відбулося чергове засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА. Серед питань, які розглядали, — ті, що сприяють процесу декомунізації. Йдеться про об’єкти-пам’ятки радянським солдатам у м. Турка, смт. Меденичі та с. Стрілки.
Три громади області в тому числі й Турківська звернулися в департамент з метою позбутися символів радянської окупації на своїй території.
Турка та Стрілки планують перенести братські могили радянських воїнів з центральної частини своїх населених пунктів на місцеві кладовища
В департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА підтримують такі рішення, а тому якнайшвидше винесли ці питання на розгляд консультативної ради і її члени одноголосно підтримали всі три ініціативи. Тепер відповідні документи будуть подані до центрального органу охорони культурної спадщини», — коментує директорка департаменту Олена Василько