Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

В яких випадках громадяни зобов'язані самостійно подати річну декларацію про майновий стан і доходи?

Дата: 21.03.2023 15:56
Кількість переглядів: 65

Фото без описуТурківська ДПІ повідомляє.

Випадки, за яких платники податків зобов'язані самостійно обчислити суму податку (збору), що підлягає сплаті до бюджету за результатами звітного податкового року шляхом подання до податкового органу податкової декларації, встановлені розділом IV Податкового кодексу.

До них належать:

• отримання окремих видів доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплат , але не звільнених від оподаткування  (п. п. 168.1.3  п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу);

• отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом (від інших фізичних осіб (резидентів або нерезидентів)) (п. п. 168.2.1 п.168.2 ст. 168 Податкового кодексу);

• іноземні доходи (п. п. 170.11.1 п. 170.11 ст. 170 Податкового кодексу); 

Податкову декларацію також зобов'язані подавати:

• фізичні особи, які отримують доходи від підприємницької діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування (ст. 177 Податкового кодексу);

• фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність (ст. 178 Податкового кодексу);

• іноземці, які за результатами звітного року набули статус резидента України, мають відобразити доходи з джерелом їх походження в Україні та іноземні доходи (п.п. 170.10.4 п. 170.10 ст.170 Податкового кодексу);

• платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень