Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 42-го позачергового засідання сесії Турківської міської ради VIII скликання

Дата: 24.03.2023 17:14
Кількість переглядів: 252

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови – 30.03.2023 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, вул.Січових Стрільців,62, зал засідань, ІІІ поверх) скликається 42-е позачергове засідання сесія Турківської міської ради 8 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступники міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, старости, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

Порядок денний:

 1. Про обрання лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 42-ї сесії 8 скликання
 2. Про  внесення змін в рішення № 2015 від 16.12.2022р в п.2 Рудий Л.В.
 3. Про  внесення змін в рішення № 2016 від 16.12.2022р в п.2 Рудий Л.В.
 4. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Хахуляку М.В.
 5. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Розлуцькому П.В.
 6. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Круц Ж.М.
 7. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Пазюку С.Р.
 8. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Костевичу О.І.
 9. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Сайкуну М.Ф.
 10. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Лехновському С.М.
 11. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Павлику С.Р.
 12. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Галич І.С.
 13. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  Нанівська М.М.
 14. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Савка Л.О.
 15. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бахур О.В.
 16. Про передачу у постійне користування земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Самбірського району Львівської області для будівництва і обслуговування об’єктів рекреаційного призначення скверу (скверу біля Ратуші) КП «Турківське ЖКУ»
 17. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Турківської міської ради житлового будинку №86 по вул.Травнева м.Турка
 18. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки  комунальної власності Турківської міської ради  Самбірського району Львівської області житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Журавчик Л.Б.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Турківської міської ради Самбірського  району Львівської області в оренду під опорами повітряних ліній електропередачі 110 кВ (КВЦПЗ 14.02  для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної енергії) ПрАТ «Львівобленерго»
 20. Про надання дозволу на розробку експертно-грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності Турківської міської ради Львівської області житлової та громадської забудови кадастровий номер 4625586900:05:000:0034 для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості для обслуговування пилорами та столярного цеху Дудуричу В.І.
 21. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625588200:06:000:0003 на категорію для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Косачу А.О.
 22. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с. Розлуч Галич Г.М.
 23. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625587400:01:006:0045 в короткострокову оренду терміном на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для обслуговування нежитлової будівлі  Черкашину А.А.
 24. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:013:0115 в довгострокову оренду терміном на 49 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для обслуговування столярного цеху  Ферелетичу І.Й.
 25. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Біжику Д.М.
 26. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво та обслуговування нежитлової будівлі (магазин) Зубрицькому Р.І.
 27. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625586900:01:013:0114 в довгострокову оренду терміном на 49-ть років для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій ТзОВ «Юкрейн Тауер Компані»
 28. Про  внесення змін в рішення № 740 від 19.06.2019 р.
 29. Про затвердження Програм
 30. Про затвердження акту –прийому передачі майна
 31. Про внесення доповнень до рішення 40-ї сесії Турківської міської ради 8-го скликання від 23.02.2023 року №2097 «Про встановлення батьківської  плати за харчування дітей в закладах освіти Турківської міської ради на 2023 рік»
 32. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги
 33. Про затвердження структури та штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Турківська центральна міська лікарня» Турківської міської ради Самбірського району Львівської області
 34. Про внесення змін в рішення  №2104 від 23.02.2023 р. «Про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди нежитлових приміщень (№19,21,22) загальною площею 101,9 м2 в м. Турка, площа  Ринок, 26».
 35. Про створення пожежно-рятувального підрозділу в с.Ясениця у складі місцевої пожежної охорони Турківської міської ради.
 36. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Турківської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області одного пожежного автомобіля АЦ-40 (131) – 137 А.

РІЗНЕ:

 1. Про розгляд листа Львівської обласної державної адміністрації від 07.03.2023 року №5/24-1949/0/2-2316-19.5 (рей.№741-02.16 від 08.03.2023) про створення комунального закладу «Молодіжний центр»
 2. Про розгляд пропозиції депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність», щодо недопущення невиправданих обмежень прав територіальних громад

МАТЕРІАЛИ СЕСІЇ

БРОШУРА

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень