Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Національне агентство України з питань державної служби проводить дослідження «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору»

Дата: 04.05.2023 10:24
Кількість переглядів: 916

Фото без описуСтратегією реформування державного управління України на 2022- 2025 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 року № 831-р, передбачається продовження розбудови професійної, доброчесної, політично нейтральної державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, діяльність якої спрямована на захист інтересів громадян. Одним із завдань з реалізації напряму «Професійна публічна служба та управління персоналом» зазначеної Стратегії є забезпечення розвитку і підтримки організаційної та управлінської культури, етичної поведінки на державній службі, орієнтованості на співробітництво, досягнення результатів та людиноцентричність.

Враховуючи викладене, Національне агентство України з питань державної служби проводить дослідження «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору», що має на меті визначити параметри організаційної культури на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування (далі – публічна служба), з’ясувати її сильні сторони та наявні виклики, а також відслідкувати еволюцію цінностей та поведінкових установок публічних службовців задля подальшого підвищення ефективності публічної служби.

Результати дослідження дозволять розробити рекомендації щодо підвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності та якості публічної служби.

Дослідження проводиться методом онлайн-опитування, яке триватиме до 23 травня 2023 року. Опитування доступне на відкритому міжнародному онлайн ресурсі за посиланням https://bit.ly/43ZV7fC

Додаткову інформацію щодо проходження онлайн-опитування можна отримати за телефоном (044) 256-00-28.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень