A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

У Турківській ДПІ проведено сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Переваги електронного кабінету

Дата: 19.06.2023 11:08
Кількість переглядів: 36

Нещодавно начальницею Турківської ДПІ Марією Павлович було проведено сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Переваги електронного кабінету».

Питання,які задавалися платниками під час сеансу:

Питання: Чи можна подати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи за допомогою Електронного кабінету?

Відповідь:У разі необхідності виправлення виявлених помилок, що містяться у раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи у майбутніх податкових періодах платник податку може надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію (з урахуванням строків давності, визначених Податковим кодексом України) за формою чинною на час подання уточнюючої декларації.

Для подання уточнюючої податкової декларації про майновий стан і доходи платник податків може скористатися Електронним кабінетом (https://cabinet.tax.gov.ua).

Після проходження електронної ідентифікації в Електронному кабінеті  платник податку має можливість сформувати, підписати та надіслати до контролюючого органу  уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи використовуючи режим «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.

Питання: Який документ є підтвердженням про прийняття контролюючим органом декларації, поданої через Електронний кабінет?

Відповідь:Друга квитанція є підтвердженням про прийняття контролюючим органом декларації. При цьому, датою та часом прийняття декларації контролюючим органом вважаються дата та час, зафіксовані у першій квитанції.

Питання: Як громадянин може отримати довідку про одержані доходи через Електронний кабінет ?

 Відповідь: Громадяни можуть скористатися Е-сервісом «Електронний кабінет» для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

Вхід до Електронного кабінету можна здійснити з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) фізичної особи будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Для отримання відомостей про доходи слід в розділі «ЕК для громадян» Електронного кабінету обрати «Запит про суми виплачених доходів» (форма F1301802), заповнити необхідні поля форми, здійснити перевірку, підписати та направити запит.

У рамках Е-сервісу також надано можливість отримати особою інформацію про свої доходи за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (з розбивкою поквартально).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень