ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЯРОСЛАВА ПАРАЩИЧА З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
Шановні жителі Турківської територіальної громади!
З Днем Соборності України!
Сьогодні ми відзначаємо важливе для держави і всього нашого народу свято - День Соборності України. 105 років тому 22 січня Актом єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки було документально підтверджене одвічне прагнення українського народу жити у єдиній соборній незалежній країні.
Ця подія стала основоположною для новітнього українського державотворення. Вона має для кожного з нас моральний і духовний зміст. Об’єднані спільними історично-політичними цінностями, економічними, культурними, етнічними, духовними та десятками інших зв’язків, ми йдемо до спільної мети – побудови багатої вільної гарної країни.
Україна тримається, бореться і щодня доводить свою волю до Перемоги. Все це завдяки єдності нашого народу, завдяки нашій згуртованості. Щодня, щохвилини.
І саме 22 січня – це день, який є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі та непохитність та монолітність української нації.
Молимось за українських воїнів-захисників.
Вічна пам’ять і слава загиблим Героям!
Віримо і робимо все можливе, щоб якнайскоріше Україна перемогла і на нашій українській землі настав довгоочікуваний мир!
У такий історичний день нашої єдності, сердечно бажаю кожному з вас добра, миру, здоров’я та якнайшвидшого повернення кожного українського сина і доньки, наших Героїв, до своїх родин.
Пам’ятаймо, що саме в єдності – наша сила.
Бережімо нашу Україну!
Наша соборність та єдність – наша зброя!
З повагою,
Міський голова Ярослав ПАРАЩИЧ