На виконання ініціативи Керівного комітету міжнародної Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у 2026 році в країнах – учасницях Ініціативи проводиться Тиждень Відкритого Уряду
На виконання ініціативи Керівного комітету міжнародної Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у 2026 році в країнах – учасницях Ініціативи проводиться Тиждень Відкритого Уряду.
У межах зазначеної ініціативи урядам, органам місцевого самоврядування, інститутам громадянського суспільства та іншим організаціям організовуються заходи, пов’язані з розвитком демократії та громадянського суспільства, забезпеченням відкритості й прозорості врядування, налагодженням міжсекторальної взаємодії та підтримкою суспільно важливих ініціатив.
Мета заходу - створення простору для обміну досвідом між українськими педагогами за кордоном та освітянами України, обговорення викликів збереження української ідентичності та пошук ефективних практичних рішень. У програмі обговорення:
- особливості освітніх систем різних країн;
- адаптація українських учнів, батьків і педагогів у новому середовищі;
- інструменти збереження української ідентичності за кордоном;
- виклики та перспективи розвитку української освіти в міжнародному контексті. Формат проведення: регулярні онлайн-зустрічі щочетверга о 20:00. Інформаційні ресурси:
Facebook: https://www.facebook.com/ngoioiorg
YouTube: https://www.youtube.com/@ngoioiorg
WhatsApp-канал: https://whatsapp.com/channel/0029VbB9bGXBqbr0MCwlEG3Z
Кібермарафон (співорганізатор — ГО «Інститут кібербезпеки та аналітики») Щотижня, щосереди, у межах марафону проводяться зустрічі з експертами та обговорення актуальних питань цифрової безпеки.
Основні тематичні напрями:
- кібергігієна та штучний інтелект: як AI змінює правила гри;
- превентивні заходи безпеки;
- захист персональних даних у мережі: практичні поради, що працюють. Інформаційні ресурси:
Програма Кібермарафону: https://icsa.team/kibermarafonu-2026-1572/
YouTube: https://www.youtube.com/@ICSA-teams
WhatsApp-канал: https://whatsapp.com/channel/0029ValvKoQLY6d0nFwZH514
Facebook: https://www.facebook.com/icsateams
Учасники марафонів мають можливість отримати сертифікати після проходження реєстрації за покликанням:https://courses.icsa.team/login/in.

