A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Положення про оренду майна територіальної громади міста Турка

Електронний варіант

ТУРКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Х- сесія                                                                            УІ-го скликання

РІШЕННЯ  №  355

від  30.08. 2011 року                                                                                          м.Турка       

Про оренду майна
територіальної громади
м. Турка

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Турка, підвищення ефективності управління комунальною власністю міста, збільшення надходжень від орендної плати, беручи до уваги необхідність сприяння розвиткові підприємницької діяльності, відповідно до ст. 30, 60, п.19 ч.1 ст.43, п.10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 31-38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою вдосконалення правового регулювання орендних відносин та забезпечення підвищення ефективності використання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Турка, Турківська мiська рада

ВИРIШИЛА:

 • 1. Затвердити Положення про оренду майна територіальної громади міста Турка, (Додаток №1 – додається).

  2. Затвердити методику розрахунку орендної плати за використання майна територіальної громади міста Турка, (Додаток №2 – додається).

  3. Затвердити Типовий договір оренди нерухомого майна територіальної громади міста Турка, що (Додаток №3 – додається).

  4. Орендодавцям при укладанні договорів оренди комунального майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Турка використовувати даний Типовий договір.

  5. Звіт про вартість майна територіальної громади м.Турка проведеного Товариством з обмеженою відповідальністю «Бюро-Львів» від 15.04.2011року прийняти до відома.

  6. Визнати таким, що втратило чиннiсть рішення Турківської міської ради № 403 від  05.06.2007р. .

  7. Проект даного Рішення з додатками оприлюднити відповідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

  8.В місячний термін перезаключити договори оренди з орендарями згідно прийнятих тарифів

  9. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою .

 

Міський голова                                   Ю.І.Касюхнич

 

Електронний варіант

 

ТУРКІВСЬКА  МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІ сесія                                                                                                    УІІ-го скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №  550

від 15.07.2016р.                                                                                              м.Турка

Про внесення змін до рішення
Турківської міської ради №355 від 30.08.2011 року
«Про оренду майна територіальної громади м.Турка»

З метою ефективного використання майна та збільшення надходжень до місцевого бюджету, а також з метою приведення розміру орендної плати, яку сплачують юридичні та фізичні особи за оренду об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Турка, до рівня орендної плати, яку сплачують суб'єкти підприємницької діяльності за оренду об'єктів інших форм власності, розташованих на території м.Турка, враховуючи висновки та пропозиції постійної комісії Турківської міської ради з питань економіки, бюджету та регуляторної політики, відповідно до ст.19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст.ст.26, 59, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування  в  Україні», сесія Турківської міської ради

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Внести зміни та доповнення до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна територіальної громади м.Турка, затвердженої рішенням сесії Турківської міської ради №355 від 30.08.2011 року, а саме:

1.1.Додаток №2 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна територіальної громади м.Турка – «Орендні ставки за використання нерухомого майна територіальної громади м.Турка» викласти редакції, яка наведена в додатку до даного рішення.

1.2. Пункти 1 та 3 Додатку №4 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна територіальної громади м.Турка викласти в наступній редакції:

«1. Для розміщення установ і організацій, які фінансуються з державного чи міського бюджетів встановити орендну плату у розмірі 3 грн. з ПДВ  за 1 м.кв. в місяць .

3. Для розміщення установ Пенсійного фонду України встановити орендну плату у розмірі 3 грн. з ПДВ за 1 м.кв. в місяць.»

2. Міському голові забезпечити виконання вимог п.1 цього рішення при укладенні нових договорів оренди та при продовженні терміну дії існуючих договорів оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Турка.

3. Це рішення набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Когута Г.Й. та постійну комісію з питань економіки, бюджету та регуляторної політики (Шило М.Й.).

 

Міський голова                                                                                              Когут Г.Й.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень