Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

Турківська міська рада
Львівської області

Р І Ш Е Н Н Я
52 сесія 7 скликання

Від 30.08.2018 №1641
м.Турка

 

Про затвердження Порядку проведення
громадських обговорень з питань
добровільного об’єднання територіальних громад

 

Відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», сесія міської ради

ВИРІШИЛА:

Затвердити Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад (додається).

 

Міський голова       Г.Когут

 

Додаток
до рішенням 52 сесії міської ради 7 скликання
від 30.08.2018 №1641

 

ПОРЯДОК

проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

 

 1. Цей Порядок визначає механізм проведення громадського обговорення та основні вимоги до його організації та розгляду узагальнених пропозицій (зауважень) під час розгляду питань про добровільне об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
 2. Громадське обговорення проводиться з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад під час прийняття відповідного рішення.

Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.

 1. Турківська міська рада організатор громадського обговорення самостійно визначає форми його проведення (конференція, форум, громадські слухання, засідання за круглим столом, збори, зустрічі, теле- або радіо дебати, інтернет-конференція, електронна консультація), виходячи з необхідності залучення якомога більшої кількості зацікавлених учасників та власних організаційних можливостей.
 2. Громадське обговорення передбачає:
 1. вирішення організаційних (технічних) питань:
 • час та дата проведення громадського обговорення;
 • місце проведення громадського обговорення;
 • визначення цільової групи та ефективного способу інформування потенційних учасників для участі у заході ( у разі необхідності складаються списки учасників);

Забезпечення участі у громадських обговореннях цільових груп та всіх потенційно зацікавлених сторін можна досягти шляхом інформування їх у будь-який доступний спосіб. Як правило, інформуванням потенційних зацікавлених сторін займається ініціатор громадських обговорень.

Серед можливих способів інформування цільових груп та зацікавлених сторін про проведення громадських обговорень найбільш поширеними є:

 • оголошення у засобах масової інформації (у пресі, на телебаченні, радіо, в інтернеті):
 • розсилання письмових запрошень;
 1. опрацювання Турківською міською радою організатором громадського обговорення висловлених пропозицій (зауважень) щодо добровільного об’єднання територіальних громад та проведення аналізу поданих пропозицій (зауважень);
 2. узагальнення та оприлюднення результатів громадського обговорення.
 1. Рішення про проведення громадського обговорення приймається Турківською міською радою з урахуванням вимог, установлених Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і повинно містити питання, що виноситься на громадське обговорення, строк його проведення та імена відповідальних осіб.
 2. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає.

Пропозиції (зауваження) реєструються Турківською міською радою - організатором громадського обговорення.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місця знаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

 1. Турківська міська рада організатор громадського обговорення не зобов’язана перевіряти достовірність інформації про фізичних або юридичних осіб, яка міститься у поданій ними відповідно до пункту 6 цього Порядку.
 2. У ході проведення конференцій, форумів, громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю у рамках громадського обговорення ведеться протокол, у якому фіксуються всі пропозиції (зауваження).
 3. Турківська міська рада організатор громадського обговорення протягом двох днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх, готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виноситься на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень