A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Засідання постійної депутатської комісії по земельних питаннях

Дата: 17.07.2018 09:07
Кількість переглядів: 541

Оголошення!

17 липня 2018 року о 1600год. в кабінеті секретаря міської ради (м.Турка, пл. Ринок, 26, ІІ поверх) розпочнеться засідання постійної депутатської комісії по земельних питаннях. Голова комісії Миньо А.Я. запрошує усіх заявників та бажаючих взяти участь у роботі комісії.

Порядок денний:

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Іжик С.М.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Писанчин А.І.
 3. Про розгляд заяви Бриндас А.Я.
 4. Про розгляд заяви Мельник С.І.
 5. Про розгляд заяви Періг В.М.
 6. Про розгляд заяви Герасименко А.О.
 7. Про  надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/  на земельну ділянку комунальної  власності  під будівництво індивідуального гаража Новроцькому В.М.
 8. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво  житлового будинку господарських будівель та споруд Шулик Р.І.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Годій К.І.
 10. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Крецул Н.М.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Петелі С.О.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Фазан С.І.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Яворській Ю.В.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлової  будівлі по вул.Травнева,10 ПАТ «Укртелеком»
 15. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Прик М.П.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Прик З.І.
 17. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Солопатич І.М.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Іжик Т.В.
 19. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Прик М.П.
 20. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації /детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель та споруд Яворській О.З.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності
 22. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Баган В.Т.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Козловській С.В.
 24. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Круц Г.І.
 25. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Кузьмак М.В.
 26. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд Кузьмак В.О.
 27. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Миськів М.І.
 28. Про  надання дозволу на розробку експертно-грошової оцінки  комунальної земельної ділянки, кадастровий  номер 4625510100:01:028:0654 для обслуговування торгового павільйону Севері М.І.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки з будівництва гаража під будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Семенків В.В.
 30. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Солопатич С.І.
 31. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Криванчик  Марії Степанівні
 32. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що надається у власність шляхом викупу Яворському Роману Володимировичу
 33. Про розгляд заяви Карпінець Надії Володимирівни


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень