Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

36-те чергове засідання сесії Турківської міської ради

Дата: 19.07.2017 10:31
Кількість переглядів: 602

Фото без опису

Скликання 36-го чергового засідання
сесії Турківської міської ради

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження голови міської ради 27 липня 2017 року о 11.00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 36-те чергове засідання сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступник міського голови із виконавчих питань, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовну проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

Порядок денний:

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Миньо Я.С.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Ребій Г.В.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території
 4. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Баган В.Т.
 6. Про розгляд заяви Баган Т.М.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Кожухаренко І.В.
 8. Про внесення змін в рішення сесії № 878 від 27.04.2017р.
 9. Про погодження виділення земельної ділянки за межами м.Турка для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Кичера»  Даниляк М.Ю.  
 10. Про розгляд заяви Даниляк М.Ю. 
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд Васильків В.В.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування  торгового павільйону Севера М.І.
 13. Про  укладання  договору про оплату за використання земельної ділянки на умовах оренди
 14. Про розгляд заяви Мокрик Я.М.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Михайлечко О.С.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  Попівняк В.В.
 17. Про розгляд заяви Курій М.М.
 18. Про розгляд заяви Курій М.М.
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд
  Кузьо Б.Д.
 20. Про погодження виділення земельної ділянки за межами м.Турка для ведення особистого селянського господарства в урочищі «Кичера» Кітраль Ю.В. 
 21. Про передачу  в приватну власність земельну ділянку комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  Вовчанському Д.Д.
 22. Про передачу безоплатно в приватну власність земельну ділянку комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Библик М.М.
 23. Про затвердження документації землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування цеху по виготовленню брикетів з відходів деревини та передачу в короткострокову оренду до 5-ти років Бабій А.П.
 24. Про затвердження документації землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування цеху по виготовленню брикетів з відходів деревини та передачу в короткострокову оренду до 5-ти років Бабій А.П.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в приватну власність для ведення особистого селянського господарства  Круц І.Є.
 26. Про передачу безоплатно в приватну власність земельну ділянку комунальної власності для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Беседін В.І.
 27. Про скасування рішення сесії Турківської міської ради № 113 від 07.09.2006 року

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень