Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Європейська хартія рівності жінок і чоловіків в житті місцевих громад: перспективи впровадження в Україні

Дата: 18.03.2019 10:55
Кількість переглядів: 605

Представник Турківської міської ради – О.Гвоздінський взяв участь у Круглому столі «Гендерна рівність та відкрите урядування задля підсилення місцевої демократії», що відбувся 14-15 березня у м.Києві, організований Асоціацією міст України та Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках Тижня Відкритого Врядування (11 – 17 березня 2019) і проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

У заході взяли участь представник Голови Асоціації міст України в Парламенті, народний депутат України Оксана Продан, Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, Керівник відділу Департаменту співпраці та зовнішніх відносин Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Маріте Морас, заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, Радник Міністра Кабінету Міністрів України Тарас Мельничук, Охтирський міський голова, член Конгресу Ігор Алексєєв, Первомайський міський голова Микола Бакшеєв (Харківська область), Первомайський міський голова Людмила Дромашко (Миколаївська область), Марганецький міський голова Олена Жадько, Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь, Миколаївський міський голова Олена Цикунова (Донецька область), а також начальники місцевих департаментів та управлінь, фахівці з питань гендерної рівності з Сербії, Великобританії та Іспанії, експерти Асоціації міст України і Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Цей захід організовано з метою інтеграції гендерного підходу в діяльність органів місцевого самоврядування в контексті відкритого урядування, сприяння забезпеченню гендерної рівності на місцевому рівні через покращення прозорості, залучення громадян, підзвітності та відповідальності органів влади.

Виконавчий директор АМУ О.Слобожан привітав учасників та відзначив, що зараз триває міжнародний Тиждень Відкритого Врядування.

Народний депутат України, представник Голови Асоціації міст України в Парламенті О.Продан відзначила, що питання гендерної рівності є важливим для Асоціації міст України. Вона розповіла про підтримку АМУ Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків.

Робота круглого столу продовжилася тематичними сесіями, під час яких учасники обговорили актуальні питання впровадження принципів гендерної рівності у місцевому самоврядуванні та обміняються досвідом.

Для довідок:

Турківська міська рада у вересні 2018 року приєдналася до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад (рішення сесії № 1689 від 27.09.2018р.)

Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень