Турківська міська рада
Турківський район, Львівська область

Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує

 

Про стан захворюваності

Шановні страхувальники та застраховані особи, Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що згідно звітних даних за 2018 рік фактичні витрати на виплату по тимчасовій непрацездатності зросли на 2259 тис грн. у порівнянні з 2017 роком, в тому числі, сума витрат страхувальників на оплату листків непрацездатності Старосамбірського району зросла на 1246 тис.грн., Турківського району - на 1013 тис грн.. Загальна кількість оплачених днів непрацездатності збільшилася у 2018 році у порівнянні з 2017 роком на 3419 днів, в тому числі - у Старосамбірському районі ріст днів складає 1451 день, у Турківському районі - 1968 днів.

Значне збільшення витрат на допомогу по тимчасовій непрацездатності склалося по Відділах освіти Турківської та Старосамбірської РДА, Турківській та Старосамбірській ЦРЛ, Відділах культури Старосамбірської та Турківської РДА, Турківському та Старосамбірському ЛГП «Галсільліс».

Збільшилася кількість осіб, що перебували на довготривалому лікування, а також зросла кількість хворіючих осіб.

З метою зниження рівня захворюваності роботодавці зобов’язані створити належні умови праці для застрахованих осіб, розробити заходи щодо зниження рівня захворюваності та неухильно їх дотримуватися.

 

Головний спеціаліст
Старосамбірського відділення управління
ВДФСС України у Львівській області
Киркало В.В.

« повернутися до списку новин