Турківська міська рада
Турківський район, Львівська область

ОБ'ЄКТИВНІСТЬ ОЦІНЮВАННЯ ПРОЕКТУ ДФРР

 

Турківською міською радою 10 листопада 2017 року було подано проект регіонального розвитку «Реконструкція адміністративного корпусу та складів виробничої бази Турківського КП ЖКУ по вул.Д.Галицького,20 в м.Турка, Львівської області», що міг реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Рішення 41 сесії Турківської міської ради 7 скликання від 09.11.2017 №1133 «Про співфінансування інвестиційного проекту, що може реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році» гарантовано співфінансування інвестиційного проекту в сумі 1 183 000,00 гривень.

Однак з невідомих причин ПРОЕКТ не був відібраний до реалізації та не включений в перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2018 році (лист Львівської ОДА від 09.02.2018 №5/5-1099/0/2-18-11) надісланий Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Міською радою скеровано до Мінрегіону запит, щодо надання інформації щодо об’єктивності оцінки ПРОЕКТУ та долучено обґрунтування необхідності проведення повторного, об’єктивного та незалежного оцінювання ПРОЕКТУ під номером 017262-ЛВ.

На днях Ми отримали відповідь з департаменту впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.03.2018 №8/19-52-18 згідно якого, Мінрегіон надіслав лист до Львівської ОДА для надання обґрунтованого оцінювання зазначеного ПРОЕКТУ.

Чекаємо на результат!
Секретар міської ради
О.Гвоздінський

 

Довідка: Створення Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах. Створення ДФРР дозволяє започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації.

« повернутися до списку новин