Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Скликання 74-го чергового засідання сесії Турківської міської ради

Дата: 18.09.2019 10:52
Кількість переглядів: 479

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови - 26 вересня 2019 року о 11:00 годині в залі засідань міської ради (м.Турка, пл.Ринок, 26, зал засідань, ІІ поверх) скликається 74-е чергове засідання сесія Турківської міської ради 7 скликання.

На засідання запрошуються депутати та члени виконавчого комітету міської ради, депутати районної та обласної рад, заступник міського голови, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, головний бухгалтер міської ради, спеціалісти відповідальні за підготовку проектів рішень, заявники, представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Порядок денний:

 

 1. Про обрання тимчасової лічильної комісії Турківської міської ради на засіданні 74-ї чергової сесії 7 скликання.
 2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 20.12.2018 року №1834 «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства кадастровий номер 4625510100:01:019:0094 на категорію під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Малендевич І.М.
 3. Про розгляд заяви Турківської автомобільної школи ТСО України.
 4. Про внесення змін до рішення Турківської міської ради №1863 від 04.12.2013 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Зубрицькому З.І.».
 5. Про розгляд заяви Яворської Л.І.
 6. Про розгляд заяви Подоляк Д.О.
 7. Про передачу земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:013:0118 в довгострокову оренду терміном на 49-ть років для обслуговування нежитлової будівлі ПП «ТУР-АВТО».
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі/на місцевості/ для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Хабаль Є.І.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Фаєвич П.М.
 10. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної  ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Роздольському М.І.
 11. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Роздольському М.І.
 12. Про передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Боднар О.І.
 13. Про передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Німців Ю.М.
 14. Про безоплатну передачу в приватну власність земельних  ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Іжик Т.В.
 15. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Бончук М.І.
 16. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Турянському М.М.
 17. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної  ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Біласу І.М.
 18. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної  ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Тачалці Л.М.
 19. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Тачалці Л.М.
 20. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Громику Р.Р.
 21. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної  ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Сипливчак Т.Б.
 22. Про безоплатну передачу в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва індивідуального гаража Вільчинській О.М.
 23. Про внесення змін до рішення Турківської міської ради №2285 від 26.08.2014 року (Бучак В.В. та Самуйленко Т.В.)

Питання що пропонуються добавити з голосу:

24. Про внесення зміни в додаток до рішення 58 сесії міської ради 7 скликання від 20.12.2018 №1817 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Турка, що підлягають передачі в оренду без проведення конкурсу у 2019 році».

25. Про внесення змін до договору оренди №39 від 28.07.2014 року нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Турки по вул. Січових Стрільців, 9 у м. Турка.

26. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.03.2019 №1993.

27. Про виділення коштів.

28. Про підтвердження розпорядження міського голови від 24.09.2019 №63-ОД «Про уточнення бюджетних асигнувань по загальному фонду».

29. Про уточнення коштів спецфонду (платні послуги).

30. Про уточнення коштів загального фонду.

31. Про звернення депутатів Турківської міської ради до Прем’єр-міністра України О.Гончарука, Міністра фінансів України О.Маркарової, Міністра розвитку громад та територій України А.Бабак стосовно реалізації Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

32. Про звернення депутатів Турківської міської ради до Прем’єр-міністра України О.Гончарука, Міністра фінансів України О.Маркарової, Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Д.Кулеби, Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Т.Милованова стосовно фінансування реалізації проектів транскордонного співробітництва.

33. Про звернення депутатів Турківської міської ради до Прем’єр-міністра України О.Гончарука, Міністра фінансів України О.Маркарової, Міністра розвитку громад та територій України А.Бабак стосовно державної підтримки розвитку гірських територій.

34. Про визнання комунальною власністю відрізка дороги (земляне полотно) від з’їзду із автошляху національного значення Львів-Самбір-Ужгород (Н 13) до дороги по вул.Зелена в м.Турка.

35. Про зміну цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 4625510100:01:028:0264 з категорії для будівництва індивідуальних гаражів( для обслуговування гаража)  на категорію для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги(будівництво і обслуговування офісного приміщення та стоматологічного кабінету) Дец І.Б.

36. Про звернення депутатів Турківської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення

 

МАТЕРІАЛИ  СЕСІЇ

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень