A A A K K K
для людей із порушенням зору
Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Засідання постійної депутатської комісії по земельних питаннях

Дата: 18.03.2019 16:43
Кількість переглядів: 500

Оголошення!

19 березня 2019 року о 16:00год. в кабінеті секретаря міської ради Гвоздінського О.Я. (м.Турка, пл. Ринок, 26, ІІ поверх) розпочнеться засідання постійної депутатської комісії по земельних питаннях. Голова комісії Миньо А.Я. запрошує усіх заявників та бажаючих взяти участь у роботі комісії.

Порядок денний:

 1. Про розгляд листа відділу містобудування та архітектури Турківської РДА від 04.03.2019 №18
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель і споруд Пагулич І.В.
 3. Про розгляд заяви Цебак М.С.
 4. Про скасування  рішень №310 від 08.04.2016р (Білас Р.В.) та №283 від 08.04.2016р (Сіданич М.М.)
 5. Про розгляд заяви Фазан Л.І.
 6. Про припинення користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства Созанською С.П.
 7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель та споруд Кулик Д.І.
 8. Про розгляд заяви Вільчинської О.М.
 9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під індивідуального гаража Вільчинській О.М.
 10. Про  надання дозволу на розробку експертно-грошової оцінки  комунальної земельної ділянки, кадастровий  № 4625510100:01:028:0666 для обслуговування магазину Кропивницькому О.В.
 11. Про  надання дозволу на розробку експертно-грошової оцінки  комунальної земельної ділянки, кадастровий  № 4625510100:01:013:0009 для обслуговування цеху по виготовленню брикетів з відходів деревини Радецькому М.Б.
 12. Про  надання дозволу на розробку експертно-грошової оцінки  комунальної земельної ділянки, кадастровий  № 4625510100:01:013:0010 для обслуговування цеху по виготовленню брикетів з відходів деревини Радецькому М.Б.
 13. Про  надання дозволу на розробку експертно-грошової оцінки  комунальної земельної ділянки, кадастровий  № 4625510100:01:028:0322 для обслуговування магазину Руденко Р.Я.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі/на місцевості/ для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Панчин Л.М.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки комунальної власності в натурі/на місцевості/ для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд Комарницькому І.М.
 16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з категорії для ведення особистого селянського господарства  кадастровий номер 4625510100:01:024:0013 на категорію під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Роздольському М.М.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлового приміщення, торговий павільйон Вовчик М.М.
 18. Про надання дозволу на розроблення детального плану території на земельну ділянку комунальної власності під будівництво житлового будинку Синичич Н.І.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки комунальної власності для індивідуального садівництва Галац М.Й.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування будівлі контори по пл.Ринок,25 СП Турківського комбінату громадського харчування
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування кафе «Світанок» по майд.Т.Шевченка,2 «а» СП Турківського комбінату громадського харчування
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування кафе «Казка» по май.Т.Шевченка,29«а» СП Турківського комбінату громадського харчування
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлової будівлі ПП «ТУР-АВТО»
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування  індивідуального гаража Семенків І.А.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд Сенюшкович О.І.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування  житлового будинку господарських будівель та споруд Музиці І.І.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу в приватну власність для ведення особистого селянського господарства Комарницькій Я.І.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в приватну власність для ведення особистого селянського господарства Кропивницькій І.М.
 29. Про передачу безоплатно в приватну власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Попівняк О.В.
 30. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Місько Л.І. та Гошівському В.І.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень