Турківська міська громада
Львівська область, Самбірський район

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості комунального майна Турківської міської ради

Дата: 26.03.2021 16:15
Кількість переглядів: 863

Фото без описуІнформаційне повідомлення
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості комунального  майна  Турківської  міської  ради

  • Нежитлове приміщення  №22,23,24,25,26,27,35 заг площею 104,2 кв. м за адресою: Львівська облсть., Самбірський  район.,м. Турка, вул. Міцкевича, 77/14.
  • Нежитлове приміщення  №17,33 заг площею 131,6 кв. м,яке розташоване в нежитловій  будівлі (літера А-3) за адресою:Львівська область., Самбірський  район.,  м. Турка, вул. Міцкевича, 77/14.
  • Нежитлове приміщення №9 (S= 23,6 кв. м),яке розташоване в нежитловій будівлі (літера А-3) за адресою:Львівська  область., Самбірський  район., м. Турка, вул.Молодіжна, 25


Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості комунального майна для надання  в оренду.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Турківська  міська рада.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 16.01.2018 № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650.

До участі в конкурсі по оцінці об’єктів допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об’єктів у матеріальній формі». Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років за напрямом 1.«Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізаціями в межах цього напряму 1.1.«Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3-5 до Положення формами.

Подібними об’єктами до об’єктів оцінки є нежитлові приміщення, частини будівель.

Конкурсна документація подається до конкурсної комісії разом із супровідним листом.

Конкурсна пропозиція претендента на об’єкт подається окремо у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Очікувана максимальна ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 1 тис. грн.

Місце знаходження комісії та робочої групи: м. Турка, площа Ринок, 26, 2-й поверх, кімн. 35.

Кінцевий термін подання конкурсної документації 09 квітня 2021 року до 16:00.

Конкурс відбудеться 12 квітня 2021 року о 14.00 за адресою: . Турка, площа Ринок, 26, 2-й поверх, юридичний  відділ  Турківської  міської  ради.

 Телефон для довідок: 0959367304

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень